4x4,1,5 DCI, Bucuresti- Arad cu medie orara de 75 km/h (CB) - consum 6,8 %.
Prin Bucuresti consum vara AC pornit, 7,8 %. Am 59.000 km parcursi
si cam asta este media consumurilor.
Intrebare : Mersul pe "AUTO" solicita mai putin planetarele, articulatiile, si justifica
consumul unui litru in plus la 100 km ?. Am fost azi la revizia a 3 a si asta
a fost recomandarea mecanicului.