-
Număr conținut
658 -
Înregistrat
-
Ultima Vizită
-
Zile Câștigate
33
Orice postat de denon2808
-
Dacă ai vântu' din faţă, eşti împărat Am scos şi eu 7,9 mergând până-n110 pe Arad-Deva.
-
Confirm spusele lui@stefanudrea, de pilda Passau - Sibiu, calculat pe tronsoane (Austria, Ungaria, România) la 130-150 am avut 10; 10,5; 11. În Ro, pe (deja celebrele) autostrăzi nu scurtezi prea mult timpul dacă-i dai talpă... diferenţa e notabilă de la 3-400 km în sus
-
Si cui nu i-o conveni... aici sa se tavaleasca:
- 359 răspunsuri
-
- club duster
- dacia duster
-
(și 2 alții)
Setat cu taguri:
-
...daca am fi putut trece prin locul ala poate ne-am fi putut imparti in 2 grupuri, pentru amatorii de senzatii tari... dar n-a fost sa fie. Si-asa, daca ar fi dat o ploaie mai serioasa nu mai urcam noi pe-acolo. Si pe zapada, nici atat.
- 359 răspunsuri
-
- club duster
- dacia duster
-
(și 2 alții)
Setat cu taguri:
-
Asa... de incalzire... niste screenshot-uri din zona:
- 359 răspunsuri
-
- 4
-
-
- club duster
- dacia duster
-
(și 2 alții)
Setat cu taguri:
-
Nici eu nu stiu, dar de fapt e clar: intalnirile nationale sunt ale dusteristilor. Au spus-o mai multi si nu o data pe topicurile dedicate ind-urilor. Ce-o fi asa greu de inteles? Alte intalniri ocazionale, ca se bate toba pe forum , fb, sms, etc sunt "open", poate veni oricine, cu orice tip/marca de vehicul.
- 359 răspunsuri
-
- club duster
- dacia duster
-
(și 2 alții)
Setat cu taguri:
-
Hai, Tora, c-avem multa treaba!
- 359 răspunsuri
-
- club duster
- dacia duster
-
(și 2 alții)
Setat cu taguri:
-
Si eu si sunt de acord cu @danielcojocar si @dusty2010. Ofer camera de la Roberto la schimb cu Casa Padurii.
- 359 răspunsuri
-
- club duster
- dacia duster
-
(și 2 alții)
Setat cu taguri:
-
Optionale de pe Dacia Lodgy pe Dacia Duster
topic a răspuns la denon2808 dust3radmin în Tuning Duster
Sa n-aud de plite cu inductie, electrice sau stiu eu de care tip !!! Uneori fac astia upgrade-uri de dragul upgrade-ului, nu ca ar fi neaparat mai bune. -
Si la mine intra puntea spate in tractiune din cand in cand si nu se aprinde neaparat becul esp-ului. De fapt, esp-ul intra destul de rar, ceea ce inseamna ca in general, Prafuila e destul de stabil. Sau poate, vorba ta, sa nu "considere" necesar.
-
In padurea bavareza 04 01 2015
-
N-o lua in tragic, mai glumim si noi, poate ne-om vedea vreodata si face 2 face
-
Mamaaaaa, ce aderenta !!!
-
In situatia in care m-am trezit cu o taietura laterala pe dreapta fata, am comandat Star Performer Allseason si aia mi-au trimis de iarna: http://www.reifendir...rn&typ=R-229752
-
Bine-ai venit printre noi !!! Confirm ceea ce au scris mai sus @daniel si @ huskyuk. Consumul "pe bucati" Passau - Sibiu: 10% - Austria; 10.5% - Ungaria; 11% Arad - Sibiu, in conditiile in care am mers "la timp", viteza 130 - 150km/h (unde s-a putut si s-a putut des ), am calculat consumul la pompa, umplut rezervorul pana-n amigdale. Sibiu - Bucuresti n-am calculat inca, dar presupun ca e in jur de 9%. Inca o chestie, nu te lua dupa consumul mediu aratat de CB, poate varia in limite destul de largi, intre 0.5 - 1.5% in plus fata de consumul real (cel putin la mine) Echipare standard, L
-
La Multi Ani !!! Sa-l stapanesti sanatos.
-
Tutorial - Caldura Uniforma Pentru Picioarele Soferului
topic a răspuns la denon2808 apashi în Manuale & tutoriale
Mai e o chestie... cel putin la mine mocheta era decupata mai sus de tabla aia de sub ea. Am pus mana pe o fiarfeca si-am rezolvat-o. De-atunci a cam trecut un an si inca n-am inghetat In orice caz, parca sufla mai spre pingele. -
Corect, eventual o anvelopa veche pusa in asa fel incat sa intre carligul in gaura eu in Ro am un gard metalic in spate si mi-am agatat anvelopa pe post de tampon, dau cu spatele pana se propteste in el cu bara si nu ating gardul cu carligul.
-
Nu vad de ce nu; par a fi normale, cel putin dupa poza si descriere.
-
Strict din punctu' meu de vedere, era mai bine sa le fi lasat la locu' lor, pe consola. Sau cel mai bine - si colo si colo, impacau pe toata lumea
-
Right, cu amendamentul că pe spate merge de 38 cm maxim. Pe față merg și la Logan (65 cu 55).
-
Scump, nene, scump. Dincolo era mai ieftin... Sa-nteleg ca ar fi ceva de genu' :
-
Noua mea achizitie Dacia Duster 4x4 1,5 Diesel
topic a răspuns la denon2808 costelpuscu în Dusterul meu
Bine-ai venit in marea comunitate a dusterimii !!! -
Bine-ai venit în rândurile dustetimii !!!
