Salut, nivelul confort, fără opționale 4x4 deoarece stau undeva pe lângă Bacău, pe un deal. Am zis ca la iarna o sa ajute 4x4, ca în rest ma mulțumea 4x2. Culoarea alb, deoarece celelalte 2 logan-uri au fost albastre... foarte pretențioase... zic eu
Mulțumesc mult de feedback, e bine când vine cineva direct și iți da feedback. Înseamna ca am făcut o alegere buna... pe 3/10/2018 o sa iasă din fabrica, sau cel putin asa mi-a comunicat dealer-ul
Eu am avut 1.6 8v, ma declar foarte mulțumit, apoi am trecut la logan 2 1.2 16v de care am fost total nemulțumit... pe care l-am vândut s