Sari la conținut

eliadib

Members
  • Număr conținut

    184
  • Înregistrat

  • Ultima Vizită

  • Zile Câștigate

    16

Orice postat de eliadib

  1. Astăzi am vorbit cu cineva care are un Duster modelul vechi (nu asta 2018) cu motorul de 1.6 SCe 115 și a zis ca e foarte mulțumit... e OK pana cum, îl are 2 ani sau ceva de genul.... sper sa fie măcar la fel de OK și pe noul Duster acest motor - eu mi-am comandat Comfort 1.6 SCe 115 si de abia aștept sa îmi ajungă - ETA 3 oct ;( ... aștept ca nu am ce face
  2. Salut, nivelul confort, fără opționale 4x4 deoarece stau undeva pe lângă Bacău, pe un deal. Am zis ca la iarna o sa ajute 4x4, ca în rest ma mulțumea 4x2. Culoarea alb, deoarece celelalte 2 logan-uri au fost albastre... foarte pretențioase... zic eu Mulțumesc mult de feedback, e bine când vine cineva direct și iți da feedback. Înseamna ca am făcut o alegere buna... pe 3/10/2018 o sa iasă din fabrica, sau cel putin asa mi-a comunicat dealer-ul Eu am avut 1.6 8v, ma declar foarte mulțumit, apoi am trecut la logan 2 1.2 16v de care am fost total nemulțumit... pe care l-am vândut s
  3. Salutare, Sunt nou pe forum, am făcut saltul de la Logan la Duster. Am optat pentru motorizarea de 1.6 SCE 114, am făcut comanda acum 2 săptămâni și termenul de livrare e în octombrie... posibil sa fie mai devreme... Întrebarea mea este dacă are cineva aceasta motorizare și cum este din punct de vedere al performantelor și fiabilității. Am încercat sa citesc câte ceva pe net... dar nu găsesc prea multe opinii... orice părere este bine venita. Mulțumesc!
×
×
  • Creează nouă...