Sari la conținut

bogudoby

Members
  • Număr conținut

    124
  • Înregistrat

  • Ultima Vizită

  • Zile Câștigate

    4

Orice postat de bogudoby

  1. Daca esti amator kum, ne gasim intr-o zi sa-l vezi. Numai sa fiu in galati.
  2. Sincer, ce e alb repari fara probleme. A ajuns sa-mi placa albul.
  3. Salut kum... Nu pot sa cred... Daewoo sub ascundere corsa o mai am, sper sa motiveze sotia sa dea de carnet
  4. Banuiesc ca fiind dealer dacia au acces si la remat, de asta. Oricum, pret bun, calitate ok, si ma plimb cu camionu ?
  5. Gata am luato... Prima mea dacie ? incantat pana acum. Poate sa-mi zica cineva de ce naiba palpaie becu ala in bord dupa ce inchid masina? ? De tras trage, chiar impresionat ? si e benzina, ca eu nu fac mai mult de 15k pe an.
  6. bogudoby

    Sa Ma Prezint

    Salut, sunt nou posesor de duster ph1 1.6 16v 4x4 din seara asta orele 5. Masina am luato de la APAN Galati. In seara asta o ridic. Pentru poze deocamdata le gasiti aici: DUSTER Venind de pe un opel corsa pare gigant. Frana mi-a parut putin mai moale, dar la 1371kg, banuiesc ca trebuie sa conduc putin mai prudent, cred ca opreste mai greu Salutare tuturor!
×
×
  • Creează nouă...