Salut,
sunt nou posesor de duster ph1 1.6 16v 4x4 din seara asta orele 5.
Masina am luato de la APAN Galati. In seara asta o ridic.
Pentru poze deocamdata le gasiti aici: DUSTER
Venind de pe un opel corsa pare gigant. Frana mi-a parut putin mai moale, dar la 1371kg, banuiesc ca trebuie sa conduc putin mai prudent, cred ca opreste mai greu
Salutare tuturor!