Apropo de anotimpul rece si de consumatori .... pe langa fluctuatia turatiei la rece, la temperaturi reci, am mai observat ceva: un ticait ca de ceas, in interior in partea dreapta a masinii, dupa ce opresc motorul si dupa ce ies din masina. Am deschis capota intr-o zi si am ascultat de unde provine sunetul ... se aude de pe aripa din stanga motorului. Ce sa fie, stie cineva?