Salutare tuturor!
Ma bucur nespus de mult ca am reusit insfarsit sa particip si eu la un IND(de vreo 2-3 ani tot urmaresc) care m-i s-a parut unul reusit(neavand termen de comparatie) si vreau sa felicit organizatorii si sa multumesc pt. sfaturile primite.l
Sper sa fie primul dintr-un lung sir de astfel de evenimente!
Astept cu interes cat mai multe poze si...urmatorul IND.
Eu vreau sa mai fac o iesire anul asta, asa ca miercuri voi incerca un traseu postat de emilian_rks
Cine mai pofteste e bine venit.
Ne intalnim la ora 10 la Galeria1.
Salutare tuturor,
Mi-ar face placere sa ma intalnesc cu alti dusteristi din Timisoara(si nu numai), pasionati de iesiri in off-road(in wkd).
Eu am un PH1 4X4 16V 105CP ALB, TM 14 WEV