-
Număr conținut
127 -
Înregistrat
-
Ultima Vizită
-
Zile Câștigate
2
Orice postat de Vlad
-
La fel am si eu si sunt f multumit.
-
Eu nu mai am cum sa ajung azi.
-
In ce zona? Pe la ce ora?
-
Week-end-ul viitor, pe 21 martie, daca e vremea ok, se baga cineva la o plimbare cu masina apoi cu bicicleta?
-
Asta am inteles ca e varianta cea mai buna
-
Sambata acum daca am iesi, pe 7 martie, ar fi ok ?
-
In padure e relativ ok, am fost eu acum cateva zile si un pic de noroi nu strica. Pana in acest moment suntem doua persoane, cine se mai baga? cine mai doreste? cine mai pofteste?
-
Eu sunt pro trasee prin padurea Cernica, stiu zona, mai ales ca este f aproape de mine. Tu stai prin zona asta?
-
Va salut! Dintre cei care sunt din Bucuresti sau din apropiere si au ca hobby plimbatul pe bicicleta ( off road pe 2 roti ) vreti sa ne vedem intr-un week-end? Cautam o zona buna pt trasee de mtb, facem si un picnic ceva, ce ziceti? Cine s-ar baga? Murdarim bicicletele sau/si masinile.
-
Cand rezolv cu placuta va anunt. In week end o sa plec, dar o sa il mut de pe masina pe suport, ca sa stau eu linistit.
-
Inseamna ca daca am 3 placute, 2 pe masina 1 pe suport...o sa se ia de mine
-
O varianta mai sincera nu exista? Fara sa declar ceva ce nu s-a intamplat?
-
Daca tot am carlig, mi-am luat si suport de bicicleta, aveti idee ce trebuie sa fac ca sa achizitionez inca o placuta cu numarul de inmatriculare? Ca sa nu fiu nevoit sa o mut pe cea de pe masina pe suport.
-
Eu nu stiu cum sunt acelea.
-
Am vazut la mai multe Dustere asa.. probabil e dat de ei, dar nu ma deranjeaza, important e sa isi faca aparatorile treaba, o sa vad la prima ploaie.
-
Nu stiu...
-
Masina a primit azi cadou un carlig de remorcare + aparatori de noroi fata spate ( 1300 lei la Simpo Trans din Voluntari )
-
Probabil se refera la cea din spatele franei de mana.
-
Duster Prototype - Geneva 2010 Concept
topic a răspuns la Vlad huskyuk în Multimedia - video & imagini
Daca ar fi aratat masina asa, nu mi-as fi cumparat una Modelul de serie mi se pare sexy, conceptul mi se pare vulgar -
M-ai luminat cu buzunarele
-
Acelasi model il am si eu, dar se pare ca nu am buzunarele alea de care zici, uite poza aici:
-
Ce varianta de Duster ai?
-
Nu le am.
-
Care sunt alea? Pe scaun am buzunar doar in spate..la ala te referi?
-
Oricum din pct meu de vedere Dusterul e o masina de nota 10+
