Va salut!
Dintre cei care sunt din Bucuresti sau din apropiere si au ca hobby plimbatul pe bicicleta ( off road pe 2 roti ) vreti sa ne vedem intr-un week-end?
Cautam o zona buna pt trasee de mtb, facem si un picnic ceva, ce ziceti?
Cine s-ar baga?
Murdarim bicicletele sau/si masinile.