Sari la conținut

bert794

Members
  • Număr conținut

    121
  • Înregistrat

  • Ultima Vizită

  • Zile Câștigate

    2

Orice postat de bert794

  1. le-am vazut si pe astea...sunt mai bune ca cele de origine,dar.....este prea scurta limba aia pt piciorul stang,iar prin gaura aia intre limba si covor iarna nici nu vreau sa ma gandesc cum intra zapada.....alea pentru logan sunt mai bune,dar tot nu prea
  2. poti sa pui si o poza sa vedem?ce model sunt?
  3. cele de origine nu sunt nici pe departe bune....sunt mult prea scurte si toata apa si noroiul sau zapada intra exact sub covorase.Astea din Ukraina din cate le-am vazut si am mai citit pe forumul lor,sunt excelente si acopera absolut toata suprafata unde ar putea picura apa sau noroiul.Ba mai mult de atat, chiar si bumbii aia de prindere sunt acoperiti cu cauciuc,prinderea se face dedesubt - respectiv apa si zapada nu are nici o sansa sa se strecoare..Culmea este ca ukrainenii au asemenea covorase iar noi nu.......ca pret sunt aprox 160 lei setul in Ukraina.
  4. Ce covorase de iarna aveti pe Duster? ukrainenii au din astea http://avtokovriki.net/avtokovriki/duster/3d-kovriki-v-salon-renault-duster-2010-llocker.html La noi se gasesc?sau ce variante aveti?
  5. buna ziua Stie cineva unde pot gasi modelul respectiv de jante? http://cautare.mobile.ro/automobile-anunturi/dacia-duster-1-5-dci-fap-4x4-laureate-klima-alu-hamburg/165526486.html?useCase=SearchSession&__lp=15&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&makeModelVariant1.makeId=6600&makeModelVariant1.modelId=2&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&fuels=DIESEL&minPrice=15000&maxPrice=17501&siteId=ROMANIA&negativeFeatures=EXPORT&minConstructio
×
×
  • Creează nouă...