Legat de problema mea... Inițial am rămas fără căldură în habitaclu. Vasul de antigel gol, când am deschis bușonul ca să completez a început sa vina pe retur lichid dar nu până la semnul de minim. Am completat, am mai mers câteva zile, am rămas fără căldură iar. Am făcut o aerisire, am completat cu antigel, am mai mers câteva zile...iar fără caldură + presiune în instalație. Dusa la service, schimbat distribuția + pompa de apă(plus filtre și ulei... nu era timpul dar tocmei ce o cumpărasem și am vrut sa fiu sigur) + termostatul. Same story....doua, trei zile mers OK, a patra zi, presiune + far