Aseara cand m-am intors de la servici , pe acea ploaie torentiala, am avut placuta supriza sa vad cum Dusterul meu poate sa innoate fara proleme prin apa pana la genunchi cred....
Initial am avut o retinere...sincer sa fiu
Am trecut cu brio prin urmatoarele zone inundate: zona Polizu, zona Lizeanu spre Lacul Tei.
Am trecut cu sfiala printre masinile ramase in baltoaca.
I love Duster