Sari la conținut

Caută în comunitate

Afișez rezultate pentru tagurile 'parbriz duster iarna'

  • Caută după taguri

    Tastează taguri separate prin virgulă.
  • Caută după Autor

Tip conținut


Dacia Duster Forum

  • Forum DUSTER
    • REGULAMENT FORUMDUSTER.RO
    • GHID POSTURI SI TOPICURI PE FORUMDUSTER.RO
    • Sumar topicuri - probleme & rezolvari Dacia Duster
    • Dacia Duster 2 noul offroader
    • Dusterul meu
    • Dacia Duster - sfaturi de cumpărare
    • Dacia Duster - Programul Rabla
    • Dacia Duster VS alte SUV-uri
    • Dacia Duster OFF ROAD zone
    • Dacia Duster topuri si recorduri
  • Duster ICE & Tuning
    • In Car Entertainment
    • Tuning Duster
  • Alte discutii
    • Intalniri & Evenimente
    • Multimedia - video & imagini
    • Discutii generale
    • Duster International
  • Bursa
    • Bursa auto - vinde / cumpara aici!
    • Donatii
    • Bursa non-auto
    • Feedback
  • Administrativ
    • Probleme forum, sugestii si comentarii
    • Anunturi administrative

Găsește rezultate în...

Găsește rezultate care conțin...


Cată creare

  • Început

    Final


Ultima actualizare

  • Început

    Final


Filtrează după numărul de...

Înregistrat

  • Început

    Final


Grup


Facebook


Yahoo


Skype


Site web


Nume:


Interese:


Oraș:


Stare:


Motor:


An fabricație:

  1. Chiar daca a fost cod portocaliu de ninsoare abundenta si vant puternic, a trebuit sa fac cateva drumuri cu Dusterul. Tin sa precizez ca este prima mea iarna cu Dusterul si nu mi-a placut deloc cum "se dezgheata" parbrizul. Asa se intapla si la voi? Sa aveti parbrizul inghetat pe lateral si centru, iar stergatoarele sa se incarce imediat cu gheata? Gresesc eu cu ceva cand setez aeroterma? Am ventilatia pe 2, temperatura pe maxim cald si directia parbriz+picioare.

×
×
  • Creează nouă...