Chiar daca a fost cod portocaliu de ninsoare abundenta si vant puternic, a trebuit sa fac cateva drumuri cu Dusterul.
Tin sa precizez ca este prima mea iarna cu Dusterul si nu mi-a placut deloc cum "se dezgheata" parbrizul.
Asa se intapla si la voi? Sa aveti parbrizul inghetat pe lateral si centru, iar stergatoarele sa se incarce imediat cu gheata? Gresesc eu cu ceva cand setez aeroterma?
Am ventilatia pe 2, temperatura pe maxim cald si directia parbriz+picioare.