Detin un logan 1.2 16v an 2013 benzina ..am aceeasi problema...la mers constant de 50 -60km/h amândoi martorii se aprind si întrerupe... dupa care se sting și iar dupa 30 km se reaprind. Nimeni nu stie ce se întâmplă, nici reprezentanta Dacia...dau din umeri... pff... dacă ma poate ajuta cineva care a mai întâlnit problema asta. Multumesc!