Sari la conținut

ShaoKann

Members
  • Număr conținut

    3
  • Înregistrat

  • Ultima Vizită

Orice postat de ShaoKann

  1. @t0rquemada Asa cum am scris nu e duster....e un MCV. Dusterul va urma. 100% nu are multiplexor
  2. Salut Am rezolvat problema. Update Medianav la 1.0.13.3 si telefonul la 13.5.1 si cand l-am conectat cu cablul usb m-a intrebat daca vreau sa activez carplay. Ca idee merge super ok....waze....maps....telefon....mesaje....whatsapp.....deezer....etc O alta problema care s-a rezolvat e ca atata timp cat era conectat pe bluetooth nu isi lua intotdeauna agenda....si daca eram intr-un call si ma suna altcineva dadea automat ocupat. Acum imi da apel in asteptare. @Neek Iphone vine cu carplay preinstalat. Doar trebuie activata Siri. @t0rquemada Tocmai l-am testat M
  3. Am o dacia mcv cumparata in noiembrie 2019 cu media nav 2 versiunea 1.0.13.2. Am verificat cu MICOM si sunt activate functile Android auto si Carplay. Din pacate nu imi vede telefonul (Iphone XS). Cand il conectez cu cablul imi spune doar ca nu sunt fisiere media pe ipod si pot folosi doar butonul pentru Siri. Cum fac sa imi apara butonul de CarPlay? Multumesc
×
×
  • Creează nouă...