Buna,
Nu stiu de ce, eram convins ca intalnirea era in 23-24 iulie.
Acuma, ca e in weekend-ul asta nu vad decat optiunea de a ajunge Duminica la locatia pe care o sa o indicati.
Sper sa nu mi se incurce noile planuri si sa fiu cu masina intreaga dupa ce vizitez vineri echipa Duster de la TAT (ca le-am promis ca ajung, e destul de aproape de casa...)