Sari la conținut

danielst

Members
  • Număr conținut

    3
  • Înregistrat

  • Ultima Vizită

Reputație Comunitate

0 Neutral

Despre danielst

  • Rang
    Nou venit
  1. scuze, m-a indus in eroare prima pagina si-am fost suficient de lenes sa nu ma uit pe restu'. Deci din nou consiliu de familie....
  2. Buna, Nu stiu de ce, eram convins ca intalnirea era in 23-24 iulie. Acuma, ca e in weekend-ul asta nu vad decat optiunea de a ajunge Duminica la locatia pe care o sa o indicati. Sper sa nu mi se incurce noile planuri si sa fiu cu masina intreaga dupa ce vizitez vineri echipa Duster de la TAT (ca le-am promis ca ajung, e destul de aproape de casa...)
  3. din ce mi-a povestit dominsoara copilot de pe masina maro (care s-a ocupat de bullbar si troliu), troliul a fost montat pe o traversa suplimentara care era prinsa de sasiu in patru puncte (2 brate in V, traversa prinsa in varful V-ului). Mai multe nu stiu, era destul de bine incadrat (inghesuit ) acolo
×
×
  • Creează nouă...