-
Număr conținut
33 -
Înregistrat
-
Ultima Vizită
-
Zile Câștigate
2
VladCatalin a câștigat ziua ultima dată pe 27 Martie 2014
VladCatalin a avut cel mai apreciat conținut!
Reputație Comunitate
28 ExcelentDespre VladCatalin
-
Rang
Dusterist
- Dată Naștere 20.02.1986
Metode de contact
-
Yahoo
vlad.catalin
Informații profil
-
Oraș:
Tg. Mures
Vizitatori Recenți Profil
Blocul vizitatori recenți este dezactivat și nu este arătat altor utilizatori.
-
Eu in masura in care nu am de facut altceva, fac o vizita. Tinand cont ca stau foarte "departe" de mbo city
-
Si doua poze cu Dusterul lui Dacian facute cu cateva zile inainte de livrare Sper ca nu e problema ca le-am pus aici.
-
Real life crash test Duster
topic a răspuns la VladCatalin Furious Jay în Multimedia - video & imagini
Filmul nu imi apartine. A fost pus pe trafictube. -
Distracție plăcută! Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
- 359 răspunsuri
-
- 1
-
-
- club duster
- dacia duster
-
(și 2 alții)
Setat cu taguri:
-
Cafeluta se poate lua si la pachet. Si sa se serveasca undeva pe un deal. Parerea mea
-
Ma intereseaza pe mine. Ti-am trimis un mesaj privat.
-
Tinand cont ca am fost unul din cei care au ridicat "problema" prezentei nissanului la intalnirea dusteristilor ma vad nevoit sa iti dau replica. Nu m-am plans de prezenta lui, ci de prezenta masinii, care evident nu este duster. Lucru inteles foarte bine de @danielcojocar. Altii se pare ca pricep ceva mai greu. Daca unul are o alta parare, e doar un pusti teribilist. Am notat. Si voi tine minte pe viitor. Asa cu i-am spus si lui @danielcojocar la telefon, am tot respectul pentru organizatori si participanti. Dar asta nu inseamna ca nu voi zice daca ceva nu mi-a placut. In a
-
Si atunci cum ramane cu asta? Adica @air_wolf nu poate participa la intalnire (repet PARTICIPA, nu concura) pentru ca nu mai are duster din diverse motive, dar daca esti in organizare poti. Nu stiu daca @air_wolf e cel cu nissan-ul din poze sau nu, dar are mai putina importanta. Poate ca si eu (sau altii) ar fi vrut sa participe, pentru a va cunoaste chiar daca nu am/nu mai am duster. Sper ca se intelege exact unde bat. Si sper ca pe viitor sa se "remedieze" aceasta, sa ii zicem problema. Desi e mai mult o deficienta de comunicare. Din punctul meu de vedere.
-
Daniel... suntem ardeleni si ne miscam mai incet. Dar si cand ne pornim Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
-
Din nou o seara foarte placuta! Si cum o poza face cat 1000 de cuvinte, urmeaza aproape un "roman". Traseul si statistica: Si pozele: Daca sunt doritori, fisiere kml si gpx cu traseul le voi urca in alta parte. Trebuie doar sa imi ziceti.
-
Dacia Duster cel mai mic consum
topic a răspuns la VladCatalin dust3radmin în Dacia Duster topuri si recorduri
Sincer, nu imi aduc aminte sa fi vazut benzina de 92 in Rep. Moldova. Sau ma lasa memoria.
