Sari la conținut

Postări Recomandate

Mulțumesc frumos pentru informații! 

Vreau sa folosesc doar pe original. 

1. Ai cod pentru cârlig detașabil? 

2. Ai cod pentru instalația electrica 13 pini? 

3. Ai cod pentru adaptor 13 to 7 pini?

Aveți careva dintre voi montat cârlig detașabil cu priza rabatabila? 

Care e cea mai buna varianta pentru Duster 2 2019 4x2? 

Vreau sa folosesc sistemul atât pentru remorca, rulota cât și pentru suport biciclete! As avea nevoie de o varianta cât mai completa. Dacă merg pe varianta Dacia OEM e ok? Am toate funcțiile disponibile? 

Mulțumesc anticipat 

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
  • Răspunsuri 268
  • Creat pe
  • Ultimul Răspuns

Top participanti la discutie

Top participanti la discutie

Postari populare

Pam..pam.. Mi-am pus carlig fara a necesita decuparea barii. Producator AUTO-HAK. Nu s-a gaurit absolut nimic, gaurile sunt gata facute din fabrica. Un mic amanunt la achizitionarea carligului, spe

Da, pe 7 sau 13 pini

Trebuie decupat din scutul rezervorului de adblue, rezervor care trebuie golit și demontat (conform indicațiilor oficiale) . Modulul cu pricina scoate forța* din circuitele originale și în acelaș

Posted Images

Ca sa nu bajbai eu as apela la VOCEA CLIENTULUI.Adica aceste intrebari le adresezi lor..apoi o sa te sune cei din service..

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Thule Euroway - link-ul e doar sa stii la ce model ma refer.

@georges - ai cumva codul OEM la carlig, inclusiv accesoriile care le-au montat ( daca nu a fost kit ) ? Sa verific daca s-au modificat codurile.

@marcu

Kit carlig 13 pini demontabil - 7711785310 - contine carlig demontabil + traversa + cablaj ( inclusiv modulul )

Adaptor 13/7 - 7711226912

Exista si coduri pentru fiecare reper ( carlig, traversa, cablaj ), dar nu vad sensul daca exista kit. Daca e nevoie le furnizez si pe acelea.

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mulțumesc! 

Pentru funcția de + permanent și + după contact este nevoie și de reperul /cablajul 7711226774? 

Menționez ca as vrea sa fie cât mai completa ca și funcționalitate / versatilitate. 

Mulțumesc anticipat 

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Salut; nu am detalii si nu mi-am batut atat de tare capul cu atatea intrebari; am comandat carligul dinainte sa o ridic : le-am zis ca vreau carlig demontabil cu instalatia OEM , 13 pini; au executat.

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 4 ore, PufarinaUcigasa a spus:

Ma gandesc ca deja exista + permanent in spate ( in portbagaj, pe partea stanga a masinii, sub protectia de plastic ). Firul rosu in cazul in care e dubiu.

@t0rquemada va lamureste mai bine

 

 

20200409_175239_HDR.jpg

20200409_185636.jpg

Ăla este + pentru alimentare modul cârlig , nu poți lega plusul pentru alimentare frigider rulota poate doar încărcare baterie dar nici așa nu merge pentru că este prea subțire .

Frigiderul din rulota trage unde la 10 ah..

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
  • 3 weeks later...
La 14.05.2021 la 8:35, georges a spus:

Tocmai saptamana trecuta am primit si eu Dusterul negru ca cioara, 1.3 TCE 150 4x4 si am decis inca dinainte sa il scot din reprezentanta sa ii montez carligul  asa ca am comandat prin ei carlig si acum am carlig demontabil Westfalia, modul 13 pini. Cost 1950 ~ produsul , ~200 montajul.

 

 

salut

unde ai montat carligul

la cluj mi-au cerut 2350 pentru carlig fix montaj + carlig

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
  • Mak featured this topic

Alătură-te conversației

Poți începe deja să scrii comentariul și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, te rog, autentifică-te.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

Încărcare
  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.



×
×
  • Creează nouă...