Sari la conținut

imbunatatire suspensie


Postări Recomandate

@capone, nu imi fac asa calcule ca ma iau nervii. Iti zic eu, probabil 4 seturi de amortizoare si unul de H&R.

Mda, hai ca o dam in off-topic aici, si simt ca o sa ne ia la bete un moderator...

Sau schimbam titlul in "inrautatire suspensie" sau "imbunatatire temporara suspensie" :)

 

Nici cele stock nu sunt vreo scofala, dar mi-e clar acuma ca IronMan NU e o solutie. Asta e, macar sa profite altii de pe patania noastra costisitoare si sa traga concluziile necesare.

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
  • Răspunsuri 239
  • Creat pe
  • Ultimul Răspuns

Top participanti la discutie

Top participanti la discutie

Postari populare

In sfarsit, dupa o lunga asteptare, a sosit kit-ul complet de suspensii Ironman +4cm (Arcuri, Amortizoare + suruburi reglat unghi de cadere)   Ca si prima impresie:   1. Se observa cu ochiul liber

Oho! Te-au tinut ceva, mister... Hai sa iti zic o treaba... Eu am tot Kit IronMan (Arcuri si Amortizoare), si pot sa spun ca e cea mai mare teapa pe care mi-am luat-o vreodata, si pe bani multi! Si p

Daca ar fi sa o iau de la capat, as merge pe amortizoare standard Billstein B6 cu arcurile de inaltare H&R. Parerea mea... Ce mai buna combinatie pentru strada 80% + off 20%. Mi se pare cea mai cu

Posted Images

Da

"IronMan sunt concepute in Australia, de catre canguri, si acolo nu exista substante corozive pe strada care sa atace vopseaua, deci nu sunt tratate anticoroziune..."

Decat nisip sarat cat cuprinde si caldura...

O bataie de joc...

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Daca ar fi sa o iau de la capat, as merge pe amortizoare standard Billstein B6 cu arcurile de inaltare H&R. Parerea mea... Ce mai buna combinatie pentru strada 80% + off 20%. Mi se pare cea mai curata si cea mai eficienta solutie.

Fara adaptari, inventii si inovatii, suduri, taieturi si alte romanisme. As merge pe bune practici. In plus, costul total s-ar ridica fix la jumatate din cat am dat pe Kit-ul IronMan, si probabil ar tine si X ori mai mult...

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

P.S. Stiu ca anul trecut, dupa montaj, la cateva zile, am fost intrebat de mai multi colegi de pe forum despre suspensiile IronMan, si mi se pare ca am si scris un review frumos despre cat de bune sunt.

Imi cer scuze daca am indus in eroare pe cineva, care si-a achizitionat acest kit pe baza review-ului meu.

Il declar nul!

Revin cu parerea de la un an de la achizitie: niste gunoaie scumpe si proaste!

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți începe deja să scrii comentariul și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, te rog, autentifică-te.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

Încărcare
  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.



×
×
  • Creează nouă...