Sari la conținut

Galati, sa facem recensamantul!


Postări Recomandate

  • 1 month later...
  • Răspunsuri 47
  • Creat pe
  • Ultimul Răspuns

Top participanti la discutie

Top participanti la discutie

Postari populare

1 GL-67-BRM diesel 1.5dci 4WD alb

GL 24 DIR, dci, 4x4. Îl am din 2010 și sunt foarte mulțumit de el.   Anvelopele de iarnă Michelin Latitude Alpin s-au cam tocit și se comportă altfel (mai rău) decât iarna trecută. Doar anvelope noi

N-avea nimic, da era de Bucuresti, eu fiind din Galati

Posted Images

L-ai echipat si cu MT-uri si n-ai venit la IND 5 pentru a trage la castigatea unui premiu sanatos???

 

Am foarte multa treaba in Delta (imi amenajez un teren) asa ca nu am putut veni. Dar la anul, la inceputul lui iunie nu-mi mai programez nimic. Am urmarit cu mare atentie (pe forum ) IND 5 si mi-a placut ce-am vazut. Dar cred c-am iesit din topic.

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am foarte multa treaba in Delta (imi amenajez un teren) asa ca nu am putut veni. Dar la anul, la inceputul lui iunie nu-mi mai programez nimic. Am urmarit cu mare atentie (pe ) IND 5 si mi-a placut ce-am vazut. Dar cred c-am iesit din topic.

 

Pana la anul in iunie, va mai fi una la anul prin ianuarie-februarie. In perioada aia sigur nu ai treaba in delta. :)

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
  • 5 months later...

Alătură-te conversației

Poți începe deja să scrii comentariul și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, te rog, autentifică-te.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

Încărcare
  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.



×
×
  • Creează nouă...