Sari la conținut

Iluminare comenzi clima


Postări Recomandate

In aceasta seara am constatat ca la aprinderea luminilor partea stanga a comenzii de la reglarea fluxului de aer nu se mai aprinde iluminarea. Dupa ce am apasat pe AC si pe ventilatie luminile se aprind, dupa ce le inchid iar se sting :hyper:, mai incerc inca o data si aceasi problema, sting luminile si le aprind din nou iar nu merg... dupa doua lovituri usoare cu degetul in butonul de reglare a fluxului de aer se aprinde... banuiesc ca becul nu face contact.

A mai intalnit cineva aceasta problema?

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
  • Răspunsuri 106
  • Creat pe
  • Ultimul Răspuns

Top participanti la discutie

Top participanti la discutie

Postari populare

Am reusit in sfarsit sa le pun cum vroiam. I-am cerut lui Marian inca un set, mi l-a trimis si mi-a dat bonus inca un led rosu. Cu ceva chinuiala pentru ca plasticele de la butoanele de geamuri nu s-a

Singura rezolvare cu rata maxima de succes este inlocuirea celor 2 becuri cu leduri. Un prestator de astfel de servicii care se respecta poate oferi garantie pe viata la o astfel de lucrare.   Daca

In aceasta seara am constatat ca la aprinderea luminilor partea stanga a comenzii de la reglarea fluxului de aer nu se mai aprinde iluminarea. Dupa ce am apasat pe AC si pe ventilatie luminile se apri

Posted Images

Alătură-te conversației

Poți începe deja să scrii comentariul și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, te rog, autentifică-te.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

Încărcare
  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.



×
×
  • Creează nouă...