Sari la conținut

Postări Recomandate

  • 4 weeks later...
  • Răspunsuri 781
  • Creat pe
  • Ultimul Răspuns

Top participanti la discutie

Top participanti la discutie

Postari populare

Recomand user-ul PLANETARA. Am comandat si eu cate ceva pentru al meu Duster. Ieri am facut plata, astazi am avut reperele. Foarte prompt si la telefon si la sms si la livrare. Cateva poze cu noii "

nu am acele stergatoare   reper nou janta aliaj model "haru" cod:403000351r 1600 lei. set (4 buc)

Am comandat cateva piese pentru Duster de la colegul PLANETARA. In ciuda faptuluiu ca le-am comandat seara in regim de super urgenta, colegul nostru a onorat comanda a doua zi pana in ora 10.00 AM as

Posted Images

La 11.02.2019 la 17:43, PLANETARA a spus:

900 lei 

Salut,

Imi puteti spune te rog daca aveti pe stoc un set complet de bandouri (usi, bare) pt duster 2 (fara bsw)? Ma puteti ajuta si cu montajul lor? Daca da, imi puteti da si un pret estimativ? (am inteles ca ar trebui sa astept temperaturi de 20 grade)

Montajul bandourilor la dvs sau de catre mine, afecteaza garantia masinii in greun fel?

Multumesc.

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Salut

Tălpi cauciuc pentru barele longitudinale aveți? Pentru PH2 - 2014

După 90 km/h efectiv se aud bătăi în plafon. A trebuit să bag șervețele acolo ?

Mulțumesc, 

Daniel

 

IMG_20190112_113838.jpg

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Salut,

Poti sa imi faci te rog o oferta pentru un set de 4 jante "Haru" pe 16" cu tot cu capacele centrale personalizate cu logo-ul "Dacia"?
yIqGqAS.jpg
Multumesc anticipat!

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
  • 2 weeks later...

Salut @PLANETARA-

Scuze pentru deranj, exista sansa sa ma poti ajuta cu noul MediaNav cu Android Auto.

Am un Duster 2 achizitionat in Mai 2018 si as dori sa aflu daca se poate inlocui vechiul MediaNav 9.1.3 cu cel nou fara probleme? In special cele 4 camera ale masinii sa ramana functionale.

Ai vreun MediaNav 1.0.13.1 nou la vanzare? Montajul il pot face la orice service, la tine daca te ocupi? Garantia se pierde doar pe navigatie, nu si restul?

 

Mersi anticipat,

Mihai

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți începe deja să scrii comentariul și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, te rog, autentifică-te.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

Încărcare
  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.



×
×
  • Creează nouă...