Sari la conținut

Postări Recomandate

As vrea sa cumpar pentru masina urmatoarele jante si anvelope...astept pareri de la voi:

anvelope all season: Michelin CrossClimate XL 215/65 R16 102V

jante: Sparco Terra White Painted

M-am gandit la jante albe tinand cont ca masina de culoare albastru inchis si eu cred ca se vede frumos :)

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

BFGoodrich All Terrain KO2 235/70/R16.

Mașina are kit de suspensii Bilstein + H&R de la Mudster. În spate nu au fost necesare modificări. În față au fost scoase carenajele și făcute ușoare ajustări. Urmează să fie echipată cu niște carenaje făcute la comandă.

IMG-20180313-WA0003.jpg

• Îmi place 3

Partajează acest post

Link spre post

@Radu80 cam tarziu raspunsul meu, probabil deja ai facut achizitia, Michelin CrossClimate XL 215/65 R16 102V mi-am pus si eu pe Duster dupa ce am mai avut un rand pe maina care am vandut-o.

Partajează acest post

Link spre post

Nu a venit tarziu raspunsul pentru ca inca nu am reusit sa iau o hotarare legat de modelul jantelor asa ca nu am luat inca anvelopele. Masina are in momentul de fata anvelopele all season Continental cu care vine din fabrica si la inceputul anului cand am fost la munte mi-am dat seama ca nu fac fata unde zapada este mai mare. Din cauza acestui lucru aveam mici indoieli daca sa imi iau Michelin CrossClimate XL 215/65 R16 102V all season, dar daca spui ca ti-ai luat de doua ori acest model banuiesc ca sunt bune si iarna :)

Partajează acest post

Link spre post
Autentifică-te pentru a urmări asta