Sari la conținut

Termen livrare Dacia Duster


Postări Recomandate

Ce legatura are livrare cu "romaneasca"? ti-a garantat cineva un termen ? Sunt intarzieri anuntate de luni de zile pentru toate marcile/reperele (motivele cunoscute). Deci e de asteptat. La propriu si la figurat.

 

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
  • Răspunsuri 162
  • Creat pe
  • Ultimul Răspuns

Top participanti la discutie

Top participanti la discutie

Postari populare

Astazi am ridicat masina, un Duster 1.3 Tce 150 4WD Gri Comete, echipare Prestige+Pachet Confort 2+Camera Multiview. Comandat pe 07.01.2022, ridicat pe 24.03.2022. A venit mult mai repede decat estima

Salutare. Astazi am fost notificat ca, comanda data in 18 ianuarie este gata de livrare si tb achitata diferența de plata. Estimarea inițială a fost de la inceput S20-S21. Este vb de un Duster Prestig

Eu am ales EDC, Prestige, roșu, cu scaune încălzite și usb spate. Despre cârlig, exact ca mai sus, mi s-a spus că se montează la reprezentanță (adică în Constanța, în cazul meu). 

Posted Images

Daaaa...am sunat și eu la reprezentanță și mi s a spus ca nu ar fi probleme cu comenzile anterioare. Sper ca doamna de acolo sa fi fost în cunoștință de cauza și sa nu am întârzieri. Pe 15 ar trebui sa între pe banda de fabricație. Revin cu știri...

Editat de t0rquemada
Nu cita ultimul post, pct 11 din Regulament !
Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți începe deja să scrii comentariul și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, te rog, autentifică-te.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

Încărcare
  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.



×
×
  • Creează nouă...