Sari la conținut

Buton "Report/Raportare" lipsă?


Postări Recomandate

Parcă așa țineam minte că exista mai demult butonul de Report, acum nu îl mai găsesc. S-a scos între timp sau la mine e vreo problemă? Aș fi vrut să raportez un topic (https://forumduster.ro/topic/5205-modificare-kilometri-duster-ph2/) cu modificarea kilometrajului la Duster (nu mi se pare ok să ceri asemenea informații, mai ales că datul kilometrilor înapoi este sport național la noi).

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pentru intrebare, nu exista motiv de penalizare. Este inofensiva, poate o pura curiozitate. Pentru sfaturi insa...da. De asta nici nu i s-a raspuns. Si rog mare atentie celor care se gandesc sa binevoiasca a-i raspunde.

Pentru report, in dreapta mesajului, sunt 3 puncte. Click pe ele.

image.thumb.png.1477bffc4276c232797fe24fddfa4123.png

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am încercat și de pe alt calculator, cu alt sistem de operare și alt browser, de pe care nu am intrat niciodată pe forum și tot așa face. Poate nu mai e activă opțiunea la muritorii de rând, numai la moderatori. În fine, nu e așa de mare problemă dacă nu e opțiunea, am zis să întreb totuși...

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
La 30.08.2021 la 12:51, 205 a spus:

N-am opțiunea, de aceea am întrebat. Eu așa țin minte că în trecut era și chiar am folosit-o...

captura.jpg

Si la mine functioneaza iar in panoul din spate, pare ca nu este aceasta limitare setata.

Am incercat sa salvezi din nou optiunile, poate isi face site-ul un clear de cache automat.

Te rog verifica daca acum apare.

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți începe deja să scrii comentariul și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, te rog, autentifică-te.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

Încărcare
  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


×
×
  • Creează nouă...