Sari la conținut

Cum editezi campul "Ce vehicul detii?" din profilul tau


Postări Recomandate

Aș dori să propun și eu o mică modificare/adăugare la lista motorizărilor din profil, și anume la TCe-ul de 1,33 130/150CP ar trebui adăugată și opțiunea de 4x4, ca la restul motorizărilor. Mulțumesc.

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
  • 4 months later...
  • Răspunsuri 20
  • Creat pe
  • Ultimul Răspuns

Top participanti la discutie

Top participanti la discutie

Postari populare

Trebuie editată de @dust3radmin lista motorizărilor, ideal așa: de la 1,6 4x2 114CP 1,6 4x4 114CP la 1,6 SCe 4x2 114CP GPL 1,6 SCe 4x2 114CP 1,6 SCe 4x4 114CP Adiț

Salut,   Bine v-am gasit; tocmai m-am inregistrat pe forum, astept sa mi se 'nasca' un Duster SL Orange dar care e negru ca noaptea , 1.33 TCE 150 cai, 4x4. Pe langa sugestia colegului

Avand in vedere ca deja avem cel putin 1 coleg cu 1.6 16v 110 cai (motorul H4M de la Nissan) as vrea sa sugerez un update al listei de optiuni:  

Posted Images

Salut,

 

Bine v-am gasit; tocmai m-am inregistrat pe forum, astept sa mi se 'nasca' un Duster SL Orange dar care e negru ca noaptea , 1.33 TCE 150 cai, 4x4.

Pe langa sugestia colegului de mai sus referitor la adaugarea optiunii de 1.3 TCE 4x4, mai e nevoie sa fie adaugat si anul 2021 la anul de productie.

 

 

 

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Georges, bine ai venit! Te rog frumos sa ne oferi mai multe detalii despre masina ta, fiindca un model identic as vrea si eu. Exista o rubrica in care fiecare isi descrie Dusterul. Sa te bucuri de el!

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
La 27.01.2021 la 15:09, negociator a spus:

Georges, bine ai venit! Te rog frumos sa ne oferi mai multe detalii despre masina ta, fiindca un model identic as vrea si eu. Exista o rubrica in care fiecare isi descrie Dusterul. Sa te bucuri de el!

Salut,

N-as vrea sa fiu offtopic - dupa cum spuneam e in durerile facerii inca, mai dureaza pana ii dau prima cheie, abia am platit avansul si abia astept sa o pun la treaba; sper sa fiu ferit de problemele de care vorbesc alti posesori dar din ce am vazut in general (cu ceva exceptii) proprietarii sunt multumiti. 

Editat de Mak
Esti offtopic.Creeaza.ti topic nou.
Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți începe deja să scrii comentariul și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, te rog, autentifică-te.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

Încărcare
  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.



×
×
  • Creează nouă...