Sari la conținut

Postări Recomandate

Niciuna, garantat 100%.

@ToranagaSama

Ai Duster ph1 cu joystic rotund, iar Medianav-ul a fost pe un Duster ph2 cu joystic dreptunghiular. Se rezolvă relativ ușor, dacă știi ce faci, dacă nu rămâi fără licențe.

post-3685-0-01037700-1442258662_thumb.jpg

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Problema nu o am eu. Problema a fost trimisa de @santaxstef via report catre moderatori. eu doar am mutat-o aici.

PS: eu am duster PH1 cu joystick dreptunghiular.

Partajează acest post

Link spre post

Ai Duster ph1 cu joystic rotund, iar Medianav-ul a fost pe un Duster ph2 cu joystic dreptunghiular.

Si pe PH1 (din 2010) sunt joystic-urile dreptunghiulare (cel de sus din poza ta)... cazul meu.

Partajează acest post

Link spre post

Depinde de țară, la noi au fost și cu jostick rotund și cu joystick dreptunghiular. De regulă jostick rotund se monta pe mașini fără ESP. Mai e o problema din ce țară provine Medianav-ul.

Dacă @santaxstef dorește poate da mai multe detalii aici sau PM și încerc să-il repar.

• Îmi place 1

Partajează acest post

Link spre post

Reinviez nitel topicul asta, la acelasi model de player, cel nou montat in urma furtului celui vechi, functia Mute apasand cele doua butoane din comanda de pe volan (butoane dreptunghiulare) nu mai functioneaza. Este ceva din mufele aparatului, gen conectori pusi gresit, sa ma uit pe acolo, sa misc de fire, sau este ceva din soft ? multumesc.

Edit, nu stiu daca s-a mai zis sau daca va intereseaza, in fine :) si o chestie de care nu am tinut cont, la acest player merg stickuri USB de maxim 32Gb, asta pt ca windows-ul stie coerent de maxim 32Gb la formatul FAT32, pe care il citeste playerul. Nu stiu ca playerul sa citeasca alt format, nici n-am incercat cu un stick de 64Gb in alte sisteme de operare, dar am incercat in windows 7, aparent totul a fost ok chiar daca am fost avertizat ca nu prea ar fi ok, s-au copiat pe stick cam 40 de gb de muzica, dar cand l-am pus in player, s-au vazut doar vreo 4 foldere din mult mai multe.

Editat de Negura

Partajează acest post

Link spre post

Verifici poza din #50.

Dacă joysticul e dreptunghiular, cu simboluri de telefon, și a mers pe vechiul aparat identic, dar pe asta nou merge corect cu excepția MUTE, înseamnă că aparatul ȘTIE doar de joystick cu mute(rotund) și trebuie reprogramat pe joystick fără mute(dreptunghiular).

Partajează acest post

Link spre post

Joysticul este dreptunghiular, dar avea sigur sigur si functia de mute, sau, in fine, nu avea si au programat-o sa faca, ideea este ca facea mute daca apasam simultan pe cele doua botoane. Ce presupune programarea asta, sa-ti fac o vizita, ceva de genul asta ? :)

Partajează acest post

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga un comentariu

Trebuie să fii membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

• Navigare recentă   0 membri

Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.