Sari la conținut

Postări Recomandate

Erau nişte adaptoare pe la 100-120 lei în funcţie de unitatea audio pe forumul mono-marcă…

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

La pretul asta nu mai e rentabil, cu 200 ron cd-playerul + 120 ron adaptorul ajung la pret de player de o calitate mult mai buna cu functii asemanatoare. Eu caut ceva ieftin, 10-20 ron, eventual sa`l modific eu.

Partajează acest post

Link spre post

Salut, ai reusit sa faci ceva? Am si eu un astfel de head unit si as vrea sa`l montez pe o masina care are mufe Euro

Nimic nou in momentul de fata. Conectorii ISO m-au costat 10 ron.

Nu cred ca voi mai face ceva cu noul mp3+bluetooth, pentru ca am intentia sa-l vand pe prafuila al meu.

Partajează acest post

Link spre post

Si eu am acelasi model, mi se pare suficient, doar daca este activat Loudness, fara ea se aude cam nasol. Pe de alta parte nici nu stau asa mult in masina incat sa-mi doresc un sistem audio performant. Nu sare mp3-urile nici de pe de stick (o sa incerc si un random play), nici de pe cd-uri, nu intrerupe la b.tooth. Singura chestie aiurea mi se pare ca n-are resume. Daca ar fi fost sa nu am deloc player in masina, nu mi-as fi luat unul ca asta, dar pt. unul venit din fabrica este ok :)

Partajează acest post

Link spre post

Parerea mea e ca se aude chiar bine de pe stick sau de pe CD, in schimb la radio se schimba povestea. Iti vine sa il arunci daca dai pe radio dupa ce asculti vreo ora de pe stick...e diferenta mare la calitatea sunetului. Una peste alta, este ok si este clar peste cel montat pe versiunile de echipare mai slabe.

Partajează acest post

Link spre post

de ce vrei sa-l vinzi?

Pentru ca am plecat din tara (nedeterminat) ... si acum sta degeaba.

Partajează acest post

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga un comentariu

Trebuie să fii membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

• Navigare recentă   0 membri

Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.