Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 89
  • Creat pe
  • Ultimul Răspuns

Top participanti la discutie

Top participanti la discutie

Postari populare

@Xatax : 1.Microfonul are trei fire ; alimentare (pin 8) , masa (pin 18) , semnal (pin 7). Probabil este electret, dar cu preamplificator alimentat separat. 2.Pe acest model de player merge orice sa

Si eu am montat acel radio CD pe masina mea din 2010. Confirm pasii. Exista adaptoare de origine pentru toate cele trei situatii mentionate de tine. Aceasta este solutia adoptata de mine pentru com

Nu, nu se intampla nimic. Corespondența între firele satelitului audio Megane II și playerul Daewoo se găsește în atașament. Bafta !

Posted Images

Salut, ai reusit sa faci ceva? Am si eu un astfel de head unit si as vrea sa`l montez pe o masina care are mufe Euro

 

Nimic nou in momentul de fata. Conectorii ISO m-au costat 10 ron.

Nu cred ca voi mai face ceva cu noul mp3+bluetooth, pentru ca am intentia sa-l vand pe prafuila al meu.

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Si eu am acelasi model, mi se pare suficient, doar daca este activat Loudness, fara ea se aude cam nasol. Pe de alta parte nici nu stau asa mult in masina incat sa-mi doresc un sistem audio performant. Nu sare mp3-urile nici de pe de stick (o sa incerc si un random play), nici de pe cd-uri, nu intrerupe la b.tooth. Singura chestie aiurea mi se pare ca n-are resume. Daca ar fi fost sa nu am deloc player in masina, nu mi-as fi luat unul ca asta, dar pt. unul venit din fabrica este ok :)

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Parerea mea e ca se aude chiar bine de pe stick sau de pe CD, in schimb la radio se schimba povestea. Iti vine sa il arunci daca dai pe radio dupa ce asculti vreo ora de pe stick...e diferenta mare la calitatea sunetului. Una peste alta, este ok si este clar peste cel montat pe versiunile de echipare mai slabe.

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
  • 4 months later...

Alătură-te conversației

Poți începe deja să scrii comentariul și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, te rog, autentifică-te.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

Încărcare
  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.



×
×
  • Creează nouă...