Sari la conținut

The black&white 1.5 dci


Postări Recomandate

O sugestie pentru noii posesori ( si nu numai ) : montati in bara din fata plasa cu ochiul de 1 cm. Nu stiu cum e la Ph2, la Ph1 e prost proiectata bara. Nu afecteaza racirea, dar protejeaza radiatorul de aer conditionat. Eu am luat o piatra si . m-a costat vreo 600 inlocuirea, freonul, manopera.

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
  • Răspunsuri 37
  • Creat pe
  • Ultimul Răspuns

Top participanti la discutie

Top participanti la discutie

Postari populare

Daca iarna nu se dă dusă mai profitam de zăpadă.  La un schi de tură prin Padiș.

Căutările au luat sfârșit. M-am oprit până la urmă la Duster. In tipicul achizie Duster oscilamintre Duster,  Forester si Grand Vitara.   Este un Duster 1.5 dci 4x4 din 2017 cu toate dotările mai

Cameră trebuie. Acum un an am câștigat proces cu Poliția în baza dovezilor filmate pe care le-am adus, altfel rămânea cuvântul agentului (depășire pe pod imaginară ..). Stație nu mai folosesc de vreo

Posted Images

Acolo ai eroare memorizată (nu prezentă) pe EGR de joasă presiune - ăla e pe țeava de eșapament (sub scaunul soferului) iar launch-ul ăla e capabil să o șteargă și tot din el poți acționa actuatorul (verificare auditivă că merge)

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

La acea clapeta am desfăcut mufa crezând că sunt oxidate dar degeaba . 

@torquemada spui ca nu asta ar fi problema martorului aprins in bord ?

Daca nu puneam scutul pe clapeta ziceam ca am agatat undeva, dar asa...

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Se pare ca a fost doar avertizare de revizie acel martor. Am fost vineri la reprezentanta si au resetat revizia. De atunci vreo 450 de km si totul e ok, mai puțin faptul ca am prins un radar.  Sâmbătă am urcat pana la Cabana Vladeasa iar duminică până la Stâna de Vale. Consum afișat 4.9 sâmbătă  si 5.1 azi. 

Nu-mi gasesc poziție la piciorul stâng sa nu ma jeneze zona genunchiului "iesitura " de pe portiera. 

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți începe deja să scrii comentariul și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, te rog, autentifică-te.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

Încărcare
  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.



×
×
  • Creează nouă...