Sari la conținut

PLACUTE DE FRANA

Postări Recomandate

Ok, montat placutele noi. Multumit de ele in primii 15km. Aproape s-au pasuit si franeaza ok. Dupa 100 de km ma astept sa fie la capacitate maxima. Bine, si discurile arata ok, fara uzura mare si fara santuri!

Astazi mi-au spus si mie la service ca teoretic la 4 ani se schimba lichidul de frana, si ca la revizia din vara il vor schimba si pe ala.

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
  • 7 months later...
  • Răspunsuri 94
  • Creat pe
  • Ultimul Răspuns

Top participanti la discutie

Top participanti la discutie

Postari populare

Daca si la 150 de lei sunt scumpe placutele de origine... Atunci ma las de vandut piese de duster.  

Nu am afirmat "de origine"! Pentru mine, un set bun de placute de frane, nu este neaparat cel de origine! Cum au mai spus si altii, exista multe companii care fac piese de calitate! Si... chiar daca

Intrebarea este care-i siguranta cu alea ieftine ca... numarul de seturi schimbate, nu conteaza!

Posted Images

Va salut!Astazi am schimbat discuri de frana si placutele.Am in jur de 75000km.Au fost schimbate discurile deoarece am luat o balta si s-au ovalizat usor.Cand franam simteam cum pedala de frana are mici hopuri ca sa spun asa.Dicuri am pus Trw,si am vazut ca seamana cu cele originale.Placute de frana am pus Premiere deoarece nu am gasit altceva...au costat 95 de lei.Am fost la reprezentanta si mi-au cerut 390 de lei pe placute.Vreau sa va intreb ...ati mai auzit de aceste placute Premiere?Pe cutie scrie distribuitor conex iasi.Va multumesc!

Editat de nicolae09
Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
  • 1 month later...

Alătură-te conversației

Poți începe deja să scrii comentariul și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, te rog, autentifică-te.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

Încărcare
  • Navigare recentă   0 membri

Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

• Creează nouă...