Sari la conținut

Azi l-am vazut in trafic pe ...


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 202
  • Creat pe
  • Ultimul Răspuns

Top participanti la discutie

Top participanti la discutie

Postari populare

Azi am vazut in trafic mai multe Dustere PH1 si PH2.Nu stiu cine le conducea dar le-am vazut..."Parol"

Prietenul meu Delu mi-a facut bucuria si a stationat in trecerea lui spre Franta in orasul de la Dunare!   Trimis de pe al meu Philips I908 folosind Tapatalk    

Pe Stefan cel Mare B XXX DOP

Posted Images

  • 1 month later...

azi lam vazut in trafi pe dusti2010 in jurul orei 16 pe dn7 in tartasesti .ai tercut cam repede pe linga batanica mea dacie din 79 cu care merg acum ti-am dat 2 clacxoane scurte nu cred ca mai auzit sper ca data vitoare sane intlnim cu dusterele

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
azi lam vazut in trafi pe dusti2010 in jurul orei 16 pe dn7 in tartasesti .ai tercut cam repede pe linga batanica mea dacie din 79 cu care merg acum ti-am dat 2 clacxoane scurte nu cred ca mai auzit sper ca data vitoare sane intlnim cu dusterele

dusty2010 scuze 8-)

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

salut prieteni . pai dusty simbata pe 3 intru in poseia prafosului mine soseste la dealer . au spus ca pe 2 dar am mai luoat eu o zi in plus avind in vedere ca 1 e zi libera sigur ne vedem cel mai probabil pin ianuoarie avind in vedere ca am o macelarie decemrie pentu mine e o luna fara libere.asaca in ianuarie jumate de luna o am libera si ne vedem sigur

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți începe deja să scrii comentariul și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, te rog, autentifică-te.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

Încărcare
  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.



×
×
  • Creează nouă...