Sari la conținut

RETSUD

Termen livrare 2020 Dacia Duster Comfort Blue dCi 115 4x2

Postări Recomandate

Acum 7 ore, Stef13 a spus:

Mai degraba ai grija sa nu-i sperii pe ceilalți colegi cu 1.2 si 1.3 tce, care chiar cred ca masinile lor consuma 5-6 %..

sa stii ca asa si este. sunt la 2000 km cu 1.3 tce.am avut si 4.8 pe Sibiu - Rm Valcea . pana inn Bucuresti s-a dus in zona de 5.5.

pe autostrada pe langa Sibiu  5.1 - 6.2 ( (instantul, intre 90 - 126 km /h )( (deh , nu peste 130 pentru ca..rodaj)

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 18 ore, RETSUD a spus:

sa stii ca nu am observat asta pana acum...

multumesc pentru raspuns. Intetionez sa achizitionez si eu un Duster versiunea 4x4, acum exista doar motorizare diesel si sunt interesat sa aflu informatii de la alti detinatori. Alte probleme poti semnala ? 

Partajează acest post

Link spre post

ia o  cu incredere.nou.garantie

Partajează acest post

Link spre post

@siandu pana in acest moment nu am observat ( auzit ) alte lucruri deranjante la masina. Ideea este in felul urmator, daca iti asumi de la bun inceput ,ca vorbim despre un SUV accesibil si nu ai asteptari nerealiste plecand de la acest aspect, o sa fi multumit de masina si cum spunea si @foxbat daca iti cumperi masina de noua, ai garantia la dispozitie pentru orice neconformitate. 

Editat de RETSUD

Partajează acest post

Link spre post

Am un comfort din mai 2018 1.5 dci 4x4 fara blue am 45 de mii si nu am avut nici o problema am mers 40 urban 60 extraurban apa paie si bataie ;)

Partajează acest post

Link spre post

Eu am fost mai ghinionist....pe 4 martie am platit avansul, urmand ca in 20 de zile sa mi se aloce o serie de sasiu si sa mi se comunice data de livrare...nu au mai apucat, ca s-a inchis uzina. Si intre timp mi-am vandut si masina veche....:)):))

Partajează acest post

Link spre post

Cred ca gasesti pe stoc destule :) CA au renuntat multi "speriosi"

Partajează acest post

Link spre post

Alătură-te conversației

Poți începe deja să scrii comentariul și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, te rog, autentifică-te.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

Încărcare

• Navigare recentă   0 membri

Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

• Creează nouă...