Sari la conținut

paulb

Martor rosu arc in bord

Postări Recomandate

Buna ziua,

De ieri se aprinde martorul in bord (insotita de un sunet) ca in imaginea attach-ata, si cum in perioada asta de mers la service nu prea poate fi vorba, am zis sa intreb aici sa vad daca a mai patit cineva asta si cat de grav este. Nu se mai aprinde nici un alt martor.

Va multumesc si astept parerile dvs.

dd.jpg

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Poti incerca sa folosesti si functia de cautare din partea dreapta-sus a forumului.

Deschizand un topic, va trebui sa astepti dupa un raspuns si e posibil sa existe deja discutii pe acest subiect. 

Pana una alta, bine ai venit pe forum! :) 

Partajează acest post

Link spre post

Una dintre cauze poate fi neresetarea la timp a cheitei de service, cel putin asa s-a intamplat la mine. Daca ai facut revizia de curand si ai schimbat ulei, filtre, etc... au uitat cei de la service sa reseteze si bordul, ca sa zic asa.Asta pana cauti topicul care trebuie :)

Editat de B06DAN

Partajează acest post

Link spre post

Multumesc B06DAN, am sa incerc,.

La 28.12.2019 la 21:12, Leutzul a spus:

Este topic, poti sa citesti in loc sa scrii si astepti un raspuns. :bye: :gandire: :bye:

Imediat dupa ce te inscrii pe forum, deschizi un topic aiurea. :oops: :cry: :oops:

Avand in vedere ca forumul nu este f bine organizat, iar postarile nu sunt standardizate rezulta si o cautare greoaie. Daca stii despre o discutie pe acest subiect te rog sa ma ajuti in gasirea lui.

Partajează acest post

Link spre post

Fata de alt forum (nu dau nume), acesta e bine organizat.  :gandire: :faceless: :gandire:

Editat de Leutzul

Partajează acest post

Link spre post
La 28.12.2019 la 15:05, paulb a spus:

Buna ziua,

De ieri se aprinde martorul in bord (insotita de un sunet) ca in imaginea attach-ata, si cum in perioada asta de mers la service nu prea poate fi vorba, am zis sa intreb aici sa vad daca a mai patit cineva asta si cat de grav este. Nu se mai aprinde nici un alt martor.

Va multumesc si astept parerile dvs.

dd.jpg

Salut! Ai rezolvat cu martorul respectiv? Aceeași problemă o am și eu. 

Partajează acest post

Link spre post

Alătură-te conversației

Poți începe deja să scrii comentariul și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, te rog, autentifică-te.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

Încărcare

• Navigare recentă   0 membri

Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

• Creează nouă...