Sari la conținut

Diverse accesorii, gadget-uri, scule, briz brizz-uri


Postări Recomandate

Stie cineva codul OEM pt pistoanele ce sustin haionul la duster 2015? Eventual vreun site daca a cumpara sau recomanda cineva? Am vazut diverse amortizoare cu specificatii diferite si ar fii bine de stiut ce specificatii are cdl original.

Editat de capone
Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
  • Răspunsuri 860
  • Creat pe
  • Ultimul Răspuns

Top participanti la discutie

Top participanti la discutie

Postari populare

Cam asa arata lucrarea... La PH2 inca nu i-am facut instalatia electrica

Am instalat si eu cate ceva la Dusterul meu si vreau sa va arat si voua:   - pentru ca sunt pescar si nu de putine ori masina nu sta langa mine cand pescuiesc si ma enerva maxim sa las telefonul sau

A venit mos craciun. Bine...cred ca era beat ca a ratat craciunul dar merge si asa.   Am camera SJCAM M10+ wifi gyro. Insert "big ranjet pe toata fata" here.   Gasiti o gramada de detalii despre e

Posted Images

Sunt sanse mari sa fie 904520004R.

O confirmare o ai si aici https://www.varaosahaku.fi/fi-en/Search/Car-parts/Dacia/DACIA-DUSTER/2010_2017/Exterior-details/Gas-damper-hatchback/All/ID-31636619/OEM-904520004R/ (serie sasiu 2015).

Gasesti pe google oferte.

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
  • 5 months later...

Salut. La Dusterul cel nou unitatea MediaNav nu are posibilitatea de rulare CD-uri, are numai port USB. De-a lungul timpului am strans ceva CD-uri cu muzica pentru calatorie pe care le-am ascultat cu placere in Dusterul vechi (ph1). Exista vreo posibilitate de a atasa o unitate CD-ROM la sistemul audio al masinii pentru a rula CD-uri ? 

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ar merge un mic cd-player portabil conectat de la mufa iesire casti la mufa intrare auxiliar si alimentat la 4,5-5V prin cablu usb sau adaptor bricheta.

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 2 ore, Stef13 a spus:

Ar merge un mic cd-player portabil conectat de la mufa iesire casti la mufa intrare auxiliar si alimentat la 4,5-5V prin cablu usb sau adaptor bricheta.

mda, un pic cam incomod, sunt multe cabluri, cd-player-ul trebuie fixat ca sa poti schimba CD-urile in timpul mersului

Acum 29 minute, Midnighte a spus:

Se poate copia continutul muzical de pe un CD pe un stick...

Vezi aici

m-am gandit la aceasta posibilitate, insa de multe ori in mufa USB sta telefonul. Ar merge sa copiez muzica in telefon, insa manevrarea printre foldere nu este asa facila precum introdusul CD-ului in fanta si gata (!) incepe sa cante. Pana la urma cred ca o sa procedez cu varianta stick...

Editat de siandu
Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Din cum ai formulat "problema" credeam ca esti nostalgic dupa muzica pe suport cd si vrei musai o unitate cd-rom in completarea medianav-ului. De fapt.. nu-ti ajung usb-urile. Iti trebuie un adaptor auto usb de 2A. Cel din bord e slab pentru incarcare, foloseste-l doar pentru stickul de memorie.

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
  • Mak featured și pinned this topic

Alătură-te conversației

Poți începe deja să scrii comentariul și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, te rog, autentifică-te.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

Încărcare
  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.



×
×
  • Creează nouă...