Sari la conținut

Un Duster ,,Bulgar'' cu LPG


Postări Recomandate

  • 2 weeks later...
  • Răspunsuri 111
  • Creat pe
  • Ultimul Răspuns

Top participanti la discutie

Top participanti la discutie

Postari populare

Am schimbat telefonul personal cu un Huawei Nova 5T care are Android 10. Cu aceasta ocazie am aflat ca nu mai trebuie aplicatia Android Auto pe telefon deoarece Android 10 o are nativ in el. Mult

Incepand de ieri am incalzire in scaune si huse pe ,,Bulgar", multumiri lui @PLANETARA pentru piese. Sincer la cat te chinui sa le montezi eu unul nu m-as fi bagat la asa ceva, inca odata multumiri lu

Posted Images

Am schimbat telefonul personal cu un Huawei Nova 5T care are Android 10. Cu aceasta ocazie am aflat ca nu mai trebuie aplicatia Android Auto pe telefon deoarece Android 10 o are nativ in el.

Multumiri lui  @t0rquemada pentru informatie si aviz amatorilor.

Editat de Leutzul
Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
  • 4 weeks later...

Azi am facut un drum Bucuresti - Tg. Neamt si retur. Drumul dus-intors a facut exact 800 Km in care am consumat 66.5 litri GPL numai de la MOL. La dus consumul a fost de 9.5 % deoarece am alergat ,,Bulgarul'' la intoarcere  7.12 % mers legal. In totalitate a iesit  un consum de 8.31%.

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
  • 4 weeks later...

Am incaltat ,,Bulgarul" cu 2 buc. all-season Nokian Weatherproof SUV 215/65 R16 102H XL 

 

Nokian.jpg

Fiind 4x2 si buget de criza , am zis ca este deajuns doar pe fata sa schimb anvelopele.

Editat de Leutzul
Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

hai sa te descurajez nitel ( ca tot zici de criza si ca tot aveam de vanzare 4 anveloper de iarna noi noute..originale).

 

ai vazut cum se pierde controlul  ? cand derapeaza oamenii si se duc in balarii?

exact..le fuge "c..ul". deci tu ai pus pe fata anvelope ok si pe spate..pesemne te pricepi la drifturi.

Ori toate 4 ori deloc.

fara suparere insa mai bine luai 4 sh-uri bune si aia era decat asa. sau speram ca ce ai pe spate sunt ok.

 

si esti si 4x2...

 

  • Like 1
  • Trist 1
Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 34 minute, foxbat a spus:

hai sa te descurajez nitel ( ca tot zici de criza si ca tot aveam de vanzare 4 anveloper de iarna noi noute..originale).

 

ai vazut cum se pierde controlul  ? cand derapeaza oamenii si se duc in balarii?

exact..le fuge "c..ul". deci tu ai pus pe fata anvelope ok si pe spate..pesemne te pricepi la drifturi.

Ori toate 4 ori deloc.

fara suparere insa mai bine luai 4 sh-uri bune si aia era decat asa. sau speram ca ce ai pe spate sunt ok.

 

si esti si 4x2...

 

De ce nu le-ai pastrat pentru tine daca sunt asa de noi noute si originale? Cred ca am vazut mai multi care derapeaza decat ai vazut tu, si-ti spun sincer ca in 99% din cazuri se intampla din cauza unei piese dintre volan si pedale .

Acum 15 minute, Mak a spus:

Eu zic ca fiecare doarme asa cum isi asterne..Nu stiu daca "lupul moralist"e de folos!Nu ca sfatul n.ar fi bun..

Poate ,,vulpea cu strugurii"

Editat de Leutzul
Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți începe deja să scrii comentariul și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, te rog, autentifică-te.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

Încărcare
  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.



×
×
  • Creează nouă...