Sari la conținut

Un Duster ,,Bulgar'' cu LPG


Postări Recomandate

  • 1 month later...
  • Răspunsuri 111
  • Creat pe
  • Ultimul Răspuns

Top participanti la discutie

Top participanti la discutie

Postari populare

Am schimbat telefonul personal cu un Huawei Nova 5T care are Android 10. Cu aceasta ocazie am aflat ca nu mai trebuie aplicatia Android Auto pe telefon deoarece Android 10 o are nativ in el. Mult

Incepand de ieri am incalzire in scaune si huse pe ,,Bulgar", multumiri lui @PLANETARA pentru piese. Sincer la cat te chinui sa le montezi eu unul nu m-as fi bagat la asa ceva, inca odata multumiri lu

Posted Images

Nu am vrut sa risc la viteza prea mare sa fac si poza, totusi nu ma cheama Napoleon !

Am vrut sa fac poza fix la 10.000 km , iar varianta sa opresc pe A1 cu multe TIR-uri pe banda I nu mi-a placut deloc.

 :-D :thumbsup: :-D :thumbsup: :-D :thumbsup: :-D

Editat de Leutzul
Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Din ce stii, butelia din fabrica are un termen de expirare? La cele montate AM dupa 10 ani trebuie schimbata butelia.

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 7 ore, Mak a spus:

Din ce stii, butelia din fabrica are un termen de expirare? La cele montate AM dupa 10 ani trebuie schimbata butelia.

La 10 ani orice butelie trebuie schimbata. Acest lucru mi-a spus un prieten care lucreaza la o statie ITP.

Daca au trecut cei 10 ani si nu ai schimbat butelia nu-ti face ITP.

Editat de Leutzul
Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 7 ore, Mak a spus:

Din ce stii, butelia din fabrica are un termen de expirare? La cele montate AM dupa 10 ani trebuie schimbata butelia.

E stantata pe butelie data de expirare.

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți începe deja să scrii comentariul și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, te rog, autentifică-te.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

Încărcare
  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.



×
×
  • Creează nouă...