Sari la conținut

Suport pentru smathphone Duster 2009-2019 caree nu afecteaza gurile de ventilatie


Postări Recomandate

Acesta este un suport care se monteaza in spatele gurilor de ventilatie si are si wireless charging.

Folositi codul DCT2019 pentru o reducere de 10%.

 

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
  • 2 months later...
  • Răspunsuri 28
  • Creat pe
  • Ultimul Răspuns

Top participanti la discutie

Top participanti la discutie

Postari populare

Acesta este un suport care se monteaza in spatele gurilor de ventilatie si are si wireless charging. Folositi codul DCT2019 pentru o reducere de 10%.  

La mine spatula a venit neagra si arata altfel decat cea din pozele de pe site. E dintr-un plastic foarte moale si pare de unica folosinta. In fine, si-a facut treaba, se foloseste doar pentru declips

Este valabil codul, am introdus eu in cos un suport Gravity + unealta respectiva si cand am introdus codul sa facut reducerea. Nu am finalizat inca tranzactia deoarece nu stiu cum sa fac sa vina uneal

Posted Images

  • 1 month later...

L-am comandat si eu, tre sa ajunga. Din pacate n-am stiut ca pot beneficia de acea reducere 10%.

@bogo sau @mihhay, aveti idee care e corespondentul (operatorul) in Romania pentru Posta Poloneza? Posta Romana cumva? Cam cat a durat livrarea in cazul vostru?

Editat de Stef13
Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Raspund tot eu, poate mai intereseaza pe careva in viitor. Comanda si plata online cu cardul au fost facute intr-o sambata, luni coletul a plecat de la furnizor iar in urmatoarea sambata a ajuns in Piatra Neamt (via Bucuresti si Iasi), deci totul a durat 7 zile. Operatorul de la noi este Posta Romana. Serviciile de livrare si tracking online au functionat ireprosabil.

Inca n-am apucat sa montez suportul, revin cu informatii dupa. Sper doar sa n-am probleme la scoaterea aeratoarelor.

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Avand in vedere "tacerea" initiatorului topicului, ma indoiesc ca reducerea mai e valabila. Nu strica totusi incercarea.

In toate linkurile apare și numele site-ului, care apropos, e si in engleza si ofera raspunsuri clare la toate întrebările. N-a fost nevoie sa le scriu sau sa-i sun. Legat de suport, eu am ales varianta standard pentru ca, inafara de varianta cu magnet pe care n-o agreez, e singura care permite poziționarea orizontala a telefonului. In plus am cumparat si unealta aia din plastic fara de care, din cate spunea un olandez in review-uri, e cam greu sa scoti aeratoarele. Ajunge insa cata reclama gratuita le-am facut.

Alte sfaturi: convine sa platiti cu un card in lei, conversia se face direct in zloti. Daca platiti cu un card in euro, orice banca romaneasca ii vinde ca sa cumpere lei, pe care-i vinde din nou sa cumpere zloti (franci, coroane, etc), c-asa zice BNR-ul. La fiecare operatiune de vanzare-cumparare, un broker burtos isi ia comisionul. In perioada asta insa, unele banci nu percep comision de conversie valutara (BCR de exemplu).

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Este valabil codul, am introdus eu in cos un suport Gravity + unealta respectiva si cand am introdus codul sa facut reducerea. Nu am finalizat inca tranzactia deoarece nu stiu cum sa fac sa vina unealta pe albastru iar cosul a ramas cu tot cu reducere.:frantics::thumbsup::frantics::yes:

Editat de Leutzul
  • Like 1
  • Haha 1
Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți începe deja să scrii comentariul și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, te rog, autentifică-te.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

Încărcare
  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.



×
×
  • Creează nouă...