Sari la conținut

Postări Recomandate

 

Daca tot sunt pe forum, am alta problema, micile ciupituri de vopsea, ce e de făcut cu ele? Îs lovituri de prin parcare, zgârieturi, vopsea sărita de pietre. Cum procedez cu casco? e mai bine sa retusez eu decât sa fie vopsit elementul, ptr ca vopseaua data prin service nu mai e ca gea originala :(

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
  • Răspunsuri 254
  • Creat pe
  • Ultimul Răspuns

Top participanti la discutie

Top participanti la discutie

Postari populare

Întotdeauna a fost teama de nou. Când a apărut Supernova multora le era frică de electronica și senzorii motorului de 1.4 MPI și ridicau în slăvi vechea berlină cu motorul ei conceput în urmă cu peste

Ai ceva de asteptat, daca vrei sa schimbi masina! Si in plus de asta cine stie ce vremuri vor mai veni! Eu sincer daca stiam ca vine ce a venit peste noi acum, ca nici nu imi vine sa-i pronunt numele,

Salut, am ajuns cu mașina la 4500 km. Mașina se comporta foarte bine. Weekendul trecut am fost pe câmp după ciuperci, și ma prins ploaia, sa înmuiat asfaltul unde circula doar tractoare. Cu acest moto

Posted Images

@Rue: Deși este offtopic (conform pct. 8d. ) și ai făcut și spam (conform pct.5) :

Duster ph3, indiferent de motorizare, are servodirecție electrică - (aceeași de pe Clio V) adică i se poate modifica comportamentul (asistarea) dinamic, funcție de setări.

Logan II, pentru România, cu excepția 1,2 16v euro5, are doar servodirecție electrohidraulică, problema expusă de tine e reclamată doar punctual, de unii posesori de Logan II ph2, fără alte detalii .

Orice comparație între cele 2 tipuri de servodirecții nu își are rostul.

A se considera Avertisment verbal.

  • Like 3
  • Mulțumesc! 1
Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pai si era dificil sa lamuresti fara sa stergi, la cat offtopic se face aici, o intrebare despre directia Duster?

Nici macar nu era offtopic intrebarea, tinand cont ca sunt destui care nu au duster si se documenteaza de aici.

Putina relaxare nu strica nimanui.

Diferenta este ca eu chiar sunt interesat de model, nu intreb aiurea.

  • Like 1
  • Haha 1
Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
  • 2 months later...

Tare aia cu urcatul bordurilor in oras. Pai pe trotuare se prespune ca mergem noi oamenii. Auzi colo..sa ti iei Duster ca sa faci pipi cu bolta pe borduri. mda. E de inteles de ce nu mai avem oras.

 

in rest nimic nou. tot ce zice nenea e stiut de cand a aparut modelul.

toate informatia utila se putea reda in 1 min..1 min jumate.

 

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți începe deja să scrii comentariul și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, te rog, autentifică-te.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

Încărcare
  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.



×
×
  • Creează nouă...