Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 254
  • Creat pe
  • Ultimul Răspuns

Top participanti la discutie

Top participanti la discutie

Postari populare

Întotdeauna a fost teama de nou. Când a apărut Supernova multora le era frică de electronica și senzorii motorului de 1.4 MPI și ridicau în slăvi vechea berlină cu motorul ei conceput în urmă cu peste

Ai ceva de asteptat, daca vrei sa schimbi masina! Si in plus de asta cine stie ce vremuri vor mai veni! Eu sincer daca stiam ca vine ce a venit peste noi acum, ca nici nu imi vine sa-i pronunt numele,

Salut, am ajuns cu mașina la 4500 km. Mașina se comporta foarte bine. Weekendul trecut am fost pe câmp după ciuperci, și ma prins ploaia, sa înmuiat asfaltul unde circula doar tractoare. Cu acest moto

Posted Images

Am evitat credit.Am luat de nevoi personale.Si legat de ani..Nu m.am intins pe multi ani..Am vrut sa scap cat mai repede.In 4 ani a fost rezonabil.Dar deviem de la 3 cilindri..😬

Editat de Mak
Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ce se fac samsarii acum? isi iau concediu fortat? Mehala e inchisa ca si orice targ de masini.

Masini nu se mai pot aduce... sa le roteasca pe astea ce le au pe stoc sau le mai prind... productia e oprita... uite asa strange lumea bani pe criza...

  • Like 1
  • Haha 1
Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Daca perioada se v-a prelungi si dupa 5 aprilie (ceva imi spune ca asa v-a fi), tinand cont ca, cursul euro a explodat, ma simt nevoit sa fac cerere pentru a-mi recupera banii. Deja i-am trimis mesaj agentului, l-a citit dar nu a zis nimic. Nu cred ca ii convine. Nu e vina nici a lor dar nici a mea, dar la final eu ies in pierdere. Asa ca asteptam sa vedem ce v-a fi dupa 5 aprilie.

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

situatia e grava. deci nu cred ca o abordare unilaterala ajuta. nu e placut pentru nimeni. aia inchid uzina.noi ne luam banii..

cu calm..toate vor trece.

Doamne ajuta

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Dupa 5 aprilie va fi ca in Italia și se va bloca tot, este aproape inevitabil. Pe de alta parte, s-ar putea sa pierzi mai mult dacă te retragi, în loc să aștepți.

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ce sa pierd, voi pierde daca voi mai astepta, cat nu stie nimeni, euro o sa ajunga la 5 lei. Deja la ce calcule am facut, trebuie sa mai dau 15 mil in plus si asta daca se factureaza acum. Am masina si daca e, ma voi baga la rabla viitoare. Dar cum am spus, deocamdata nu ma grabesc, voi vedea ce se intampla dupa 5 aprilie.

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

poate si domnii vor face niste discounturi pentru clientii care vor astepta. Poti incerca o negociere. Nu stiu daca banii depusi la o comanda ferma se pot returna chiar asa, in conditii de forta majora, ei dand comanda la fabrica etc. Poate masina este pe jumatate produsa. Cursul de schimb valutar te a afectat deja si asta e riscul nostru ca traim in Ro.

Editat de Rue
Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
  • Mak featured this topic

Alătură-te conversației

Poți începe deja să scrii comentariul și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, te rog, autentifică-te.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

Încărcare
  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.



×
×
  • Creează nouă...