Sari la conținut

ig2109

DUSTER 2 - kit roată rezervă pentru 4x2

Postări Recomandate

Am DUSTER 2 din ian 2019 - versiunea 4x2, fără roată de rezervă (a venit cu kit reparație). Anterior am avut DUSTER 1, tot 4x2, tot fără roată de rezervă - la care am cumpărat ulterior un kit roată de rezervă compus dintr-o cușcă de metal + cărlig de agățare a cuștii respective - pentru montarea rezervei sub mașină.

Respectivul kit NU este compatibil cu DUSTER 2 - am înțeles că e un alt model (troliu?) - nici un dealer de aici (Irlanda) nu îl are.

Am căutat pe net - nu am găsit nimic, nicăieri... aveți idee, prin țară se găsește? Dacă da - unde? La ce preț?

Mersi anticipat!

PS Roata de rezervă o am deja de la cel vechi.

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

De cati inch ai rotile? E adevart ca daca le ai de 17 primesti roata de rezerva de 16? 

Partajează acest post

Link spre post

Asta inseamna ca o pot monta (temporar macar.. 100 km sau mai stiu eu) fara probleme?

Partajează acest post

Link spre post

Da,poti merge!

Partajează acest post

Link spre post

Merci fain! Acum chiar ca pot sta linistit :-)

Partajează acest post

Link spre post

@elfstone: văd că ai tot 4x2 - știi ceva de kitul de montare roată rezervă?

Partajează acest post

Link spre post

din pacate nu il am inca. Abia in Mai imi ajunge masina :-)

Daca ai rabdare pana atunci, iti confirm cum imi ajunge masina cand o am.

Partajează acest post

Link spre post

Alătură-te conversației

Poți începe deja să scrii comentariul și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, te rog, autentifică-te.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

Încărcare

• Navigare recentă   0 membri

Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

• evomag.ro%20

• Topicuri

• Postări

• Am vrut sa merg in vacanta in Germania anul viitor si sa merg cu masina, acum m-am razgandit si merg pe litoralul din Bulgaria. Asa isi vede si Duster-ul meu fratii.      
    • Iar se bat câmpii cu grație, astea sunt acum(Înainte cele subliniate le primeai și pe EST) pachetele (harți, poi, speedcam și hnr) pe OFICIAL care sunt primite la achiziționarea mașinii cu hărți Europa. că pun unii  bălării gen clădiri 3D și altele apoi ajung la 5- 6 GB e irelevant. Europa de VEST: Includes: Andorra, Austria, Belgium, Denmark, France, French Guiana, Germany, Gibraltar, Greece, Guadeloupe, Ireland, Italy, Liechtenstein, Luxembourg, Malta, Martinique, Mayotte, Monaco, Morocco, Netherlands, Portugal, Réunion, Saint Pierre And Miquelon, San Marino, Spain, Switzerland, Tunisia, United Kingdom, Vatican City Europa de EST: Includes: Belarus, Bosnia Herzegovina, Bulgaria, Croatia, Czech Republic, Estonia, Greece, Hungary, Kosovo, Latvia, Lithuania, Montenegro, Poland, Romania, Russia, Serbia, Slovakia, Slovenia, Ukraine.
    • E ok pretul per bucata?Vreau la primavara sa schimb anvelopele de fabrica si stiu ca se inlocuiesc si senzorii..
    • Incepand de ieri am incalzire in scaune si huse pe ,,Bulgar", multumiri lui @PLANETARA pentru piese. Sincer la cat te chinui sa le montezi eu unul nu m-as fi bagat la asa ceva, inca odata multumiri lui @t0rquemada pentru efortul depus la montaj.     
    • Inteleg. Asta a fost a doua oara cand mers in reprezentanta cu problema indicatorului. Stiu sigur ca prima data au scos sonda din rezervor. Ce au facut cu ea afara nu stiu exact. A mers corect in jur de 1500km dupa care s-a intamplat din nou. Momentan au decis ca vor schimba sonda.
  • Reclame auto

epiesa.ro

• Creează nouă...