Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 670
  • Creat pe
  • Ultimul Răspuns

Top participanti la discutie

Top participanti la discutie

Postari populare

Mort sau nu, măcar e organizat. Sau se încearcă să fie. La povești, în alt topic, pe alt forum sau pe Facebook. Sunt eu sătul de câte discuții și păreri mai mult decât subiective se tot reia

Evident ca sunt si mai putin "dotate", depinde de fiecare la ce functii e dispus sa renunte. De aia Dacia, ca toti producatorii auto, ofera mai multe nivele de echipare, cu speranta ca o sa-si gaseasc

Si eu urmeaza luna asta sa dau comanda de inca un Duster, dar eu o sa merg pe 1.33 TCe de 150 CP, cu 4x4. La pret nu e chiar asa de mare diferenta, sunt 550 de euro in plus fata de diesel, care inseam

Posted Images

Salut, deocamdata tot fara masina sunt. Solutiile sunt 2: 

1. O accept reparata cu garantie 6 ani cat are toata tabla

2. Iau banii inapoi

Acum este inca la dealear la reparat. 

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
  • 2 weeks later...

Pana la urma am luat-o, e reparata ok nu se observa decat daca te uiti f atent si din anumite pozitii. Am observat dupa cateva zile ca nu e perfecta. Eu sunt multumit pt ca mi se pare ca am facut o afacere buna.
Am aceeasi garantie si la aripa ca la toata masina asa ca nu am de ce sa imi fac griji.

Editat de adisavaro
Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Faptul ca pierdeam multi bani. Tichetul rabla (2700 lei m-a costat) reducerea de la dacia de 1000 eur si faptul ca faceliftul cand va aparea va fi sigur mai acump. 
Alta masina 4x4 nu puteam primi pentru ca nu mai sunt absolut deloc.

Editat de adisavaro
Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
  • Mak unpinned this topic

Alătură-te conversației

Poți începe deja să scrii comentariul și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, te rog, autentifică-te.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

Încărcare
  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.



×
×
  • Creează nouă...