Sari la conținut

Vizitator

Termen de livrare 2019 pentru 1.6 Sce 114 4x2 Prestige

Postări Recomandate

Vizitator

Salut! Experienta de sofer a inceput cu un Audi 80 GLS din 1990. A durat 7 ani dupa care am trecut pe Dacia berlina 1310 adusa la comanda din fabrica. Dezamagirea a fost mare. Dupa numai 4 ani am renuntat la ea si am achizitionat in 2004 Dacia Logan, masina care la vremea respectiva mi-a depasit mult asteptarile. Pe scurt, o masina fiabila cu intretinere ieftina. In 14 ani si 2 luni nu am umblat la motor! Am schimbat doar cureaua de distributie, placutele de frana, senzorul de turometru si senzorul pentru lampa marsarier in rest doar consumabile. Ei bine, dupa o verificare atenta a pietei auto, am hotarat sa achizitionez noul Duster, motorizarea 1.6 SCe 114, 4x2 benzina. Comanda am facut-o pe data de 16 ianuarie 2019 si am fost informat ca este posibil ca aceasta sa fie onorata pana la sfarsitul lunii martie. Sper sa intru in posesia autoturismului mai devreme dar nu stiu daca este posibil. Daca este cineva care a intrat deja in posesia acestei motorizari in 2019, as vrea sa stiu daca tremenul de livrare a fost mai scurt decat cel preconizat.

Editat de Vizitator

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga un comentariu

Trebuie să fii membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează-te

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

• Navigare recentă   0 membri

Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.