Sari la conținut

Module cu impuls pentru geamuri Duster- toate modelele


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 29
  • Creat pe
  • Ultimul Răspuns

Top participanti la discutie

Top participanti la discutie

Postari populare

Eu am aceste module instalate pe masina mea de 4 ani si jumatate, functioneaza fara nicio problema. Nu-l cunosc personal pe baiat, mesajul meu nu este reclama doar un feedback al produsului.

Salut, va propun spre vanzare module electronice proiectate si construite de mine care au rolul de a transforma geamurile electrice normale in geamuri electrice cu functia de impuls/auto/one touch.

Salut, da, aditional circuitul de geamuri electrice trebuie alimentat cu + permanent. Functionare" La o apăsare scurtă pe buton în sus sau jos, se începe mişcarea automată a geamului în direcţia

Posted Images

Ok. Dar fara tras fire sa inteleg ca mie imi vor trebui doar 3 si astfel voi avea toate cele 4 geamuri cu impuls si atat. 
Inca o intrebare. Apoi de la sofer le voi putea ridica/lasa automat sau fct va fi valabila doar de pe fiecare usa in parte? Ptr ca celelalte 3 geamuri au alt click in comanda de la usa soferului.
Intreb ptr ca practic pe mine ca sofer ma intereseaza sa le ridic/cobor mai rpd la fel ca geamul meu

Editat de Bujie
Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Si pentru Renault, si inca cateva modele care au mufe identice. Modulele sunt universale, se pot adapta cam pe orice masina. Insa mufe originale pentru adaptare le luati din dezmembrari.

Zi-mi ce masina si-ti zic daca am solutie.

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Conform unei cautari rapide butoanele de la pasageri arata asa:

image.png.fe7752983f81638b50633dc552f4e5d5.png

Aceeasi mufa e pe Dacia Spring deci am conectori potriviti. Merita aprofundat subiectul. Daca ai intentii serioase putem discuta la telefon tu trebuind sa scoti butonul si sa faci poze. Si masuratori ca sa ne dam seama ce functii are fiecare pin.

 

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
  • 4 weeks later...

Alătură-te conversației

Poți începe deja să scrii comentariul și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, te rog, autentifică-te.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

Încărcare
  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.



×
×
  • Creează nouă...