Sari la conținut

Camera mers inapoi.


Postări Recomandate

  • 2 weeks later...

Revin cu update. Am rezolvat problema cu camera de mers inapoi. Trebuia montat un dispozitiv electronic intre mufa infotainmentului si cablul de la camera. M-a costat 100 ron cu tot cu montaj pe masina. Sunt bucuros ca pana la urma nu a trebuit dat jos bandoul si pusa camera din aia pe lampa numar.

Dezavantajul acestei camere ca nu sunt liniile de ajutor desenate.

DF6E7D8D-369F-43E3-B1A9-A53BD19AAEB2.jpeg

E043B330-6E3A-4D02-A5A0-2F45012A0CE6.jpeg

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cablul respectiv cu dispozitivul electronic l-am montat in Mioveni, puteti suna la nr 0755735689 - Bogdan.

Din meniu pot seta sa apara liniile alea de ghidaj dar sunt ca si cum as avea rotile virate maxim dreapta, eu nu am gasit rezolvare.

Pe langa astea mi-am activat si niste functii tot la Bogdan si anume: DRL spate, welcome si goodby, follow me home si cornering + led-uri H11 pe proiectoare. 

 

 

Editat de Mak
NU CITA ULTIMUL MESAJ!
Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
  • 1 month later...

Buna ziua!

Ma confrunt cu o problema similara: am pe masina sistemul necvox, vreau sa montez, printr-o reprezentanta din Moldova camera compatibila insa se pare cu nu se poate, nu exista o solutie a producatorului (camera incompatibila - desi pe site se mentioneaza invers - lipseste un cablu adaptor).

@adisavaroCum e cu garantia, e o rezolvare oficiala?

Cine are sistemul Necvox, pe Duster SL Avantaj, cum ati montat camera marsarier in cadrul unor reprezentante?

Multumesc!

 

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți începe deja să scrii comentariul și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, te rog, autentifică-te.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

Încărcare
  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


×
×
  • Creează nouă...