Sari la conținut

Pareri achizitie Duster 1.5 4x2 110 cp 2012


Postări Recomandate

Buna ziua ! 

Am in plan achizitia unui Duster si am gasit o oferta interesanta la un dealer local.  Am vorbit cu dealerul si mi-a zis ca kilometrii sunt reali si se pot verifica, ei aducand masina din Germania pentru vanzare in Romania. 

https://www.autovit.ro/anunt/dacia-duster-ID7GwKvQ.html#b9124c5bbf

 

Ce nivel de echipare credeti ca este? Am verificat dupa pozele de pe net, dar sunt nesigur. Dealerul nu mi-a putut raspunde la intrebarea asta, fiindca am vorbit cu un coleg de-al domnului care se ocupa cu vanzarea masinii, el nestiind nivelul de echipare.. si eu doar undeva la finalul saptamanii as putea sa ajung sa o vad.

 

Multumesc si astept parerile voastre. Si chiar sugestiile la ce trebuie sa verific.  Rog un  moderator sa mute topicul daca am gresit sectiunea.

 

Stima! 

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sper sa fie o alegere buna de care vei fi multumit .Dar atentie cu km.reali .Nimeni nu cumpara masina ,chiar si low cost,daca nu circula cu ea.De ce crezi tu ca se cumpara asa mult Dusterul in Germania?Au vazut ca duc lejer 250.000-300.000km. in principal pe autostrada dupa care le dau km.inapoi si le vand fara sa piarda prea mult comparativ cu alte modele.

Nu te descuraja ,dar fi foarte atent si verifica  ce cumperi.Are suspect de putini km.si nu costa nici macar 7000 Euro.

Editat de Dustermind
Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

@lucian27b,nu.Alea sunt optionale.Asa am si eu.Se numeste pack look si vine si cu jante de aliaj pe langa ce zis tu.

Editat de MAK
  • Like 1
Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Și eu zic la fel, suspect de putini km, eu cu loganul 2 ce l-am vândut acum câteva luni, am făcut 26.000 in mai puțin de 2 ani... și pot spune ca am fost cuminte... 

  • Like 1
Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
  • Mak locked this topic
Vizitator
Acest topic este închis. Vă rugăm să deschideți un topic nou dacă doriți să postați pe forum.
  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


×
×
  • Creează nouă...