Sari la conținut

Media Nav - probleme camera mers inapoi


Postări Recomandate

Salut tuturor...

Tocmai ce am cumparat noul Duster Blue dCi 4x4, Prestige si, dupa 2 zile de folosire, am deja o problema cu camera de mers inapoi... De fapt camera functioneaza ok, dar liniile de ghidare de pe media nav, cele care ar trebui sa se miste cand invarti volanul stanga-dreapta, la mine nu se mai misca... Ati mai patit careva asa ceva? 

Problema a aparut dupa ce am facut update la firmware si harti pe Media Nav, de pe site-ul Dacia..

20181122_103320.thumb.jpg.aa02ad46a493e7b9f65ff85316a8243c.jpg

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
  • Răspunsuri 19
  • Creat pe
  • Ultimul Răspuns

Top participanti la discutie

Top participanti la discutie

Postari populare

Da... când am luat mașina de la dealer, se mișcau odată cu volanul... după ce am facut firmware & maps update, nu mai merge chestia asta...

Confirm, liniile alea sunt statice si la fel a fost si pe Dusterul cu care am facut drive-test-ul si ala a fost un Prestige echipat full.

Stai calm nu există linii dinamice pe Medianav, indiferent de versiune. Pe de altă parte nivelul Prestige chiar și full e defapt chel - putem comenta pe tema asta doar dacă există Cornering activ

Posted Images

Ție ți se mișcau înainte liniile de ghidare?? 

Eu știu ca nu se mișcă în funcție de direcția mașinii (asa cum se întâmplă la alte mărci de mașini). Liniile erau fixe și la duster ul cu care am fost în testdrive și la cel achiziționat de mine. 

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți începe deja să scrii comentariul și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, te rog, autentifică-te.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

Încărcare
  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.



×
×
  • Creează nouă...