Sari la conținut

Viperr

Nou in Bransa

Postări Recomandate

Scuza-ma dar faci pe desteptul si nu e cazul pentru ca daca nu stiai pentru fiecare piata auto exista niste normative pe care tot producatorii auto le respecta.

Stopul de ceata va fi intodeauna pe partea cu axul drumului pentru o mai buna vizibilitate. Nu e chiar o reclamatie gratuita si daca Dacia mixeaza astfel piesele nu e deloc ok pentru ca asta denota lacune mari in procesul.de productie.

Editat de Kidu

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sunt de acord cu tine la tot mai putin la chestia cu dusul la tv , asta e hilar rau.

Partajează acest post

Link spre post

Reclamatiile se rezolva la reprezentanta, vocea clientului si in cel mai rau caz la protectia consumatorului. Nu e cazul de TV si nu cred ca te baga nimeni in seama pentru asa ceva insa cu toate astea problema de fond ramane si speram ca Dacia prin propria retea de reprezentante sa fie mai receptiva pentru ca e culpa lor nu sa trateze cu superficialitate bagatelizand problema.

Partajează acest post

Link spre post

Să înțeleg că şi instalația electrică era pusă invers?! 😀

Probabil d'aia a durat remedierea, a trebuit să tragă fire stg-dr. Pe bune, nu te enerva. Sunt alte probleme mult mai grave. 

Este un "defect" care se remediază uşor, fără scandal. Părerea mea... Acum fiecare judecă după bunul plac. 

Cât despre termen şi aşteptare, mi-au spus din start 3 luni. Deci, fii pozitiv! 😉

• Like 1

Partajează acest post

Link spre post

Neața, am rezolvat problema stopurilor acum am alta de rezolvat ,

Am deschis topic separat la secțiunea probleme tehnice , legat de încălzirea în habitaclu ..

Se mai întâmplă și la case mai mari , asta este se vor rezolva toate ușor ușor , oricum m-am resemnat . Nu am decât să aștept și să aștept ..

Partajează acest post

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga un comentariu

Trebuie să fii membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

• Navigare recentă   0 membri

Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.