Sari la conținut

PROBLEME ...verifica injectia


Postări Recomandate

La ‎11‎.‎11‎.‎2018 la 21:31, Marian30 a spus:

Foarte bine. Rompetrol este ce-a mai bună. Dar nu m-ai baga de 98 căci este valabilă o lună apoi bagi benzină  de 95 la preț de 98. Salutare tuturor. Eu am un 1.2 tce și sunt foarte mulțumit de el am consum de 6,5 la sută mixtul. Drumuri bune. Și abia aștept să vină zăpada.

A și OMV are benzină foarte vb bună.

Cum adica "apoi bagi benzina de 95 la pret de 98"?

 

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
  • Răspunsuri 20
  • Creat pe
  • Ultimul Răspuns

Top participanti la discutie

Top participanti la discutie

Postari populare

Am revenit cu RASPUNSUL (SOLUTIE) celor de la uzina...INLOCUIRE SENZOR CAPTATOR FILTRU AER..cu REVENITI CU INFORMATII. .acum asteptam piesa respectiva, va tin la curent cu informatiile .Azi au dat com

Omul are 1,6 benzina, nu are turbo. Asteapta raspunsul oficial de la fabrica, noi suntem utilizatori aici pe forum in marea noastra masura, nu ne putem da cu parerea in problemele tehnice noi ap

La 13.11.2018 la 8:33, Viorelbz a spus:

Cum adica "apoi bagi benzina de 95 la pret de 98"?

Salut. Benzina de 98 după o lună de la rafinărie revine la 95 așa mi-a spus un prieten de la Petrom. Așa că m-ai bine bagi de 95 o seară bună.

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

De o saptamana mi sa schimbat senzorul de pe captatorul de aer, cu cel defect am mai parcurs cca 250km fara probleme acum cu cel nou am parcurs 75km sa speram ca nu va mai face probleme, cred totusi ca a fost benzina proasta de la Petrom de 95...

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
  • 2 months later...

Salutare băieți. Și mi-e mi-sa aprins cheița și ms ,, verifică injecția,, dar după ce am oprit motorul și-a revenit și am bănuiala că este benzina de vină am băgat de la altă benzinărie am vrut să văd cum merge e clar că mi s-au confirmat bănuiala. O zi bună tuturor.

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți începe deja să scrii comentariul și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, te rog, autentifică-te.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

Încărcare
  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.



×
×
  • Creează nouă...