Sari la conținut

Lucian51

Alb de Alba. Inca un Duster 2018

Postări Recomandate

@wolody Da, bara trebuie data jos. Nu se demonteaza nimic de pe ea. Se adauga instalatia atelajului si atat.

Cat a fost frig undeva in jur de 5,2. De cand a dat caldura aprox. 4,8. Mentionez ca inca nu am folosit aerul conditionat iar masina merge 90% in regim extaurban. Pot sa spun ca am avut drum de 400 km unde consumul mediu a fost de 4,2 dar nu am depasit 90km/h datorita conditiilor de drum.

@ElfStone @andrei_s Nu a fost standard la masina mea. Am achizitionat un multiplexor (parca asa ii spune) si s au facut niste activari de catre meserias. Masina mea a fost precablata ptr. acest multiplexor. Am inteles ca nu toate au aceasta mufa si nu toate ,,suporta,, info4×4. Mai mult nu stiu sa va spun. Daca intra colegul @t0rquemada pe aici poate va explica mai multe.

• Like 2

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 18 ore, andrei_s a spus:

Pe medianav-ul vechi (fără Apple car play) nu exista meniul de 4x4 la varianta 4x2 așa cum am eu.

Există începând cu versiunea 8.0.5, problema e dacă e activat și chiar dacă e activat mai trebuie și ABS-ul să dea informația 4x4

• Like 2

Partajează acest post

Link spre post

Deci, in principiu masina e echipata cu tot ce ii trebuie si trebuie doar setat din soft ?

Partajează acest post

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga un comentariu

Trebuie să fii membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează-te

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

• Navigare recentă   0 membri

Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.