Sari la conținut

Postări Recomandate

acum 1 oră, andrei_s a spus:

Ai pus medianav-ul dupa ce ai luat masina ? Al meu a venit cu software-ul 9.1.3 si hartile din 2016. Ultimul update disponibil la Dacia a fost Q4.2017 :)

Da medianavul l-am montat dupa ce am luat masina cu niste baieti tot de pe la dacia. 

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
  • Răspunsuri 154
  • Creat pe
  • Ultimul Răspuns

Top participanti la discutie

Top participanti la discutie

Postari populare

Salutare la toata lumea, Mă alătur si eu comunității odată cu achiziționarea modelului Duster 2018, Confort BLUE 1.5 DCI 115 (cai frumosi ca brajii), cu opțiunile de fabrica adaugate: → Inca

180KMh adică 176Kmh real. Cu volanul de Renault Duster și cu tastă PTT (inexistentă în echiparea ta) aș fi mai atent cu intrările în service pe garanție

vorbiti cu t0rquemada ptr activarea "cornering".

Posted Images

Update: Folie pe geamurile din spate si luneta + autocolant pe stalpii din spate la fel ca cei din fata, cat si protectie la praguri.

Done si folia + autocolant stalpi. Cum vi se pare??

20181017_101747.jpg

20181017_101822.jpg

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 21 ore, likety a spus:

Arata bine!

Cat te-a costat folia?

300 RON + 30ron autocolantele de stalp

Update: Jantele fidji de tabla urmeaza sa le echipez pentru iarna cu Anvelopele Goodrich G-force winter2 suv 215/65 R16 102H - 320 ron de la AUTOBON sosite ieri. Profilul arata demential:  

20181017_181255.jpg

20181017_181244.jpg

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

MediaNav-ul nu are de unde sa ia informatiile pentru EcoDrive si 4x4 Info, iti mai trebuie un multiplexor. De altfel, ar fi fost mai bine sa comanzi MediaNav din fabrica - venea si cu display mare la computerul de bord.

  • Like 1
  • Mulțumesc! 1
Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți începe deja să scrii comentariul și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, te rog, autentifică-te.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

Încărcare
  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.



×
×
  • Creează nouă...